Hlavní navigace

Portál Na volné noze již využívá stovka nezávislých profesionálů

[Tisková zpráva] 4. 10. 2006, Ostrava – Přibližně po roce provozu se začal výrazně zviditelňovat internetový portál www.navolnenoze.cz a začátkem října tak úspěšně překonal zlomovou hranici sta registrovaných profesionálů.

Sdílet

Portál Na volné noze je první a dosud jedinou komerční službou svého druhu v České republice. Nezávislí profesionálové, živnostníci a jiní drobní podnikatelé, jejichž osobitým potřebám se dosud nikdo systematicky nevěnoval, tak získávají silného spojence, který dokáže jejich práci úspěšně prezentovat širší veřejnosti a zároveň jim je schopen poskytnout kvalitní informace pro další rozvoj jejich podnikání.

„90% všech zakázek získávám přes portál Na volné noze a to ještě musím řadu nabídek odmítat, protože bych je nestíhal,“ říká programátor Petr Albrecht, jeden z mnoha profesionálů, kteří portál využívají. V podobném duchu se nesou i další ohlasy: „Zájem lidí o mé služby ve formě překladů, tlumočení a výuky rapidně vzrostl,“ tvrdí například překladatelka Ing. Gabriela Turocziová.

Roční poplatek za využívání služby je 950 Kč. Tato nevelká částka zahrnuje nejen samotné vytvoření osobní webové prezentace zkušeným autorem reklamních textů, ale také její pozdější aktualizace, poradenství či členství v otevřené komunitě nezávislých profesionálů. Rok navíc zdarma je připraven pro studenty, maminky, seniory či invalidy. A zkrátka nepřijdou ani lidé počítačově negramotní, protože registraci si mohou rychle a jednoduše dojednat také telefonicky.

Svou dosavadní zkušenost a vizi shrnuje zakladatel a provozovatel portálu Robert Vlach: „Mezi nezávislými profesionály jsem se vždy cítil dobře. Jejich úcta k osobní svobodě, aktivní a samostatný postoj k životu je staví do role hybatelů občanské společnosti. Ta jim ale paradoxně jako jednotlivcům téměř nevěnuje pozornost a proto jsem se rozhodl portál Na volné noze založit. Zpočátku mi šlo především o to představit práci těchto osobností české veřejnosti, nyní se ale stále více zaměřuji i na podporu jejich kariérního růstu – vydávám odborné články, poskytuji poradenství, pořádám setkání a na rok 2007 pro ně jako novinku připravuji skupinová školení a menší podzimní konferenci.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).