Hlavní navigace

Portál Seznam.cz mediálním partnerem Pražského jara

[Tisková zpráva]

Sdílet

Portál Seznam.cz mediálním partnerem Pražského jara

Portál Seznam.cz se stal mediálním partnerem letošního ročníku mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro. Poprvé v historii festivalu se tedy do kampaně na jeho propagaci oficiálně zapojil i internet jako nové a perspektivní reklamní médium.

Ivo Lukačovič, zakladatel a majoritní vlastník Seznam.cz, vyjadřuje svoje přesvědčení: „Dynamičnost a flexibilita internetu umožňuje zapojit se do kampaně netradičními prostředky a navíc přitom oslovit mladší věkovou skupinu potenciálních návštěvníků.“ Mgr. Jana Mrlíková, náměstkyně ředitele Pražského jara, dodává: „Seznam.cz se stal mediálním partnerem Pražského jara vedle našich osvědčených partnerů, jakými jsou Česká televize a Český rozhlas. Věříme, že tímto spojením se informace o festivalu dostanou k nebývalému počtu lidí a tak se rozšíří i řada posluchačů festivalu.“

Seznam.cz, a.s. provozuje nejnavštěvovanější portál českého internetu na www.seznam.cz, s více než 113 miliony zhlédnutých stránek v únoru 2001. Nabízí uživatelům zdarma celou škálu praktických služeb: Seznam.cz – katalog a vyhledávání, Můj Seznam – zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů, finančního a ekonomického zpravodajství, Novinky.cz – internetový magazín, Seznam E-mail, Seznam Sweb – webhosting, Seznam Mapy, Seznam Lidé – vyhledávání lidí, Seznam Software – nabídka volně šiřitelného softwaru, Seznam Slovník a Seznam Práce. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

Pražské jaro, o.p.s. (www.festival.cz) je hlavním pořadatelem letos již 56. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro a 53. ročníku Mezinárodní hudební soutěže (flétna, hoboj). Festival se koná pod záštitou prezidenta České republiky Václava Havla a jeho spolupořadatelem je hl. m. Praha. Festival bude slavnostně zahájen 12. května cyklem Smetanových symfonických básní Má vlast a nabídne posluchačům přes padesát koncertů a divadelních představení v předních pražských koncertních síních. Festival končí 3. června provedením Beethovenovy Symfonie č. 9. Generálním partnerem festivalu se od letošního roku stala Česká spořitelna, a.s., oficiálním partnerem je Transgas, s.p. a oficiálním automobilem je Mercedes-Benz.

Tiskové zprávy společnosti Seznam.cz, a.s. a fotografie naleznete na adrese http://firma.sez­nam.cz/tisk.html.
Pro další informace a fotografie kontaktujte, prosím:
Ing. Dagmar Haltmarová
PR & Marketing Manager Seznam.cz
e-mail: dagmar.haltma­rova@firma.sez­nam.cz
tel.: 02 / 57 31 31 81, fax: 02 / 57 31 31 86, mobil : 0606 726 313

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).