Hlavní navigace

Portál T-Music nabízí legální stahování hudby

[Tisková zpráva] Úspěšný hudební portál t-music (www.t-music.cz) přichází s novou službou t-music PLAY!, díky níž si uživatelé mohou legálně stahovat hudbu. Věrní fanoušci TV hitparády t-music, kterou přináší společnost T-Mobile, se také mohou těšit na úplně nový design stránek a řadu dalších vychytávek.

Sdílet

Služba t-music PLAY! nabízí uživatelům možnost legálního stahování hudby, a to nejen do počítače, ale také do mobilního telefonu. Hudební fanoušci si mohou vybírat z katalogu obsahujícího více než 400 000 skladeb, od starých hitů až po horké novinky nasazené v TV hitparádě. Kromě toho může uživatel libovolnou skladbu nebo album darovat či doporučit svým známým.

Úplnou novinkou na trhu je velice jednoduchý způsob placení. Při registraci na stránkách t-music nebo t-zones zadá každý uživatel své telefonní číslo (musí být ze sítě T-Mobile). Tarifním zákazníkům je pak cena jednotlivých položek připočítána k jejich pravidelnému měsíčnímu Vyúčtování služeb. Majitelům předplacených karet Twist je útrata stržena rovnou z jejich kreditu. Službu t-music PLAY! mohou používat stávající i noví zákazníci T-Mobile.

V souvislosti se spuštěním služby t-music PLAY! uvedl Michal Němec, ředitel služeb mobilních portálů společnosti T-Mobile CZ,: „Rádi bychom vycházeli vstříc potřebám mladých lidí v oblasti hudby a nových technologií, a to nejen jako informační hudební kanál, ale zejména jako všem dostupná interaktivní zábava s jednoduchým a legálním přístupem k novinkám z různých hudebních žánrů “. Společnost T-Mobile navíc značně přiblížila hudební portál t-music a zákaznický portál t-zones, což pro uživatele znamená především zjednodušení při přihlašování a objednávání všech on-line služeb včetně stahování hudby.

Nová verze portálu t-music má ambici stát se největším digitálním obchodem s hudbou v České republice. Kromě možnosti stahování kompletních písniček či alb portál nabízí i široké portfolio vyzváněcích melodií, uvítacích tónů, videoklipů či obrázků a tapet pro mobilní telefony. Návštěvníci naleznou na t-music i nadále informace a novinky ze showbusinessu, soutěže, chaty s celebritami, vstupenky na koncerty a to vše v novém odlehčeném designu. Hudební fanoušci se tak mají na co těšit.

Společnost FG Forrest, která spolupracuje s T-Mobile již několik let, se spolupodílela na tvorbě designu a propojení služby t-music PLAY! s portály t-zones a t-music.

FG Forrest, a. s. od roku 1996 poskytuje komplexní řešení pro elektronická média – od monitoringu a analýz přes návrh, realizaci a správu internetových řešení, až po online marketing. Při práci využívá nejnovější trendy kreativních technologií, což oceňují např. tito klienti E.ON Česká republika, Kancelář prezidenta republiky, pojišťovna Kooperativa, PPF, Komerční banka, McDonald's, T-Mobile.

Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. působí na českém trhu od roku 1996. Od svého založení klade důraz na kvalitu nabízených služeb a vynikající péči o své zákazníky. K 31. prosinci 2006 společnost obsluhovala celkem 5,049 milionu zákazníků.

Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. je operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM 900 MHz a 1800 MHz a zároveň je oprávněna provozovat síť UMTS. Tuto technologii třetí generace T-Mobile spustil jako první v České republice dne 19.10.2005 pod názvem Internet 4G.

T-Mobile je členem mezinárodní telekomunikační skupiny T-Mobile International. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).