Hlavní navigace

Portál www.Quick. cz rozšiřuje své služby o foto.quick.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Portál www.Quick. cz rozšiřuje své služby o foto.quick.cz

Praha, 5. prosince 2001 – INTERNET OnLine, internetová divize ČESKÉHO TELECOMU a.s., ve spolupráci se společností Ilikethis!, s.r.o. připravil pro portál www.quick.cz novou službu foto.quick.cz.

Fotíme s Quickem na výletech

Nová aplikace Foto.quick.cz umožňuje vytváření a sdílení privátních či veřejných fotoalb, zároveň je zde možnost výroby fotografií na klasický fotopapír. Fotografie si pak uživatel podle přání může nechat zpracovat v některé z 3 500 smluvních fotosběren celostátní sítě firmy FotoStar Südcolor, kde nabízejí také zasílání fotografií na dobírku.

Zaregistrováním se na úvodní stránce nové internetové aplikace foto.quick.cz získává uživatel možnost vytvořit si zdarma vlastní fotoalbum, které může být buď veřejné, a tím přístupné všem návštěvníkům portálu, nebo neveřejné, pro příbuzné a známé, kterým lze takto virtuálně ukázat fotografie z dovolené. Další možností je mít album soukromé, které nefiguruje v žádném přehledu a je viditelné pouze po přihlášení uživatele do systému. Veškeré fotografie ukládané do alb musí být prozatím ve formátu jpeg. Zajímavou možnost nabízí sekce fotovýroba, kde si stačí po zadání fotky vybrat formát a povrch fotografie a následně si je může každý vyzvednout v určené fotosběrně. Fotografie 10×15 cm stojí v současné době 9,90 Kč. Fotografie je však možné vyrobit až do formátu 30×40 cm nebo si je nechat vypálit na CD. Před Vánoci je ještě připraven hobby program, výroba originálních dárkových předmětů s vybranými fotografiemi (PUZZLE, HRNEK, TRIKO, KALENDÁŘ).

Dále je k dispozici elektronický obchod s fotografickými přístroji a příslušenstvím. Samozřejmě lze foto.quick.cz využít také pro výměnu informací nejen o digitální fotografii a jejím zpracování, ale i při výběru přístrojů apod.

Nevíte, jak strávit víkend? Zkuste zavítat na portál quick.cz, který pomůže nejen s výběrem výletu, ale i následně se zpracováním pořízených fotografií.

O INTERNET OnLine

INTERNET OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí nejen kvalitní, spolehlivé a garantované dial-up připojení po celé České republice v rámci výhodného tarifu I2001, ale také profesionální připojení pevnou linkou. V poslední době se soustřeďuje i na celou řadu doplňkových služeb spojených s internetem. Provozuje portál www.quick.cz , velký herní server www.gamezone.cz a největší server pro děti www.majaky.cz . V říjnu oznámil 400 000. zákazníka vytáčených služeb do internetu. Více informací naleznete na adrese: http://www.iol­.cz/onas.php

Phdr. Jana Voňavková
PR manažerka INTERNET OnLine
ČESKÝ TELECOM, a.s. – Imaginet, o.z.
PRAHA 8, Karlín, PSČ 186 21, Thámova 11–13
IČO: 6019336
Tel.: +420 2 7146 6312
fax: +420 2 7146 8543
e-mail: jana.vonavkova@hq­.iol.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).