Hlavní navigace

Portál Živéfirmy.cz spouští linku 12 612 zaměřenou na informace o firmách a službách

[Tisková zpráva] Společnost Databox provozující portál Živéfirmy.cz spustila poskytování informací o firmách a službách na nové informační lince 12 612. Kompletní informace o firmách a službách jsou nyní uživatelům nově dostupné na telefonním čísle 12 612.

Sdílet

Informace na telefonním čísle 12 612 jsou poskytovány zdarma. Na rozdíl od konkurenčních informačních služeb platí na infolince 12 612 tarif volání na pevnou linku, bez jakýchkoli zvýšených tarifikací. Celostátní infolinka 12 612 je dostupná bez omezení prostřednictvím všech telekomunikačních operátorů v České republice. „Cílem je poskytovat službu, která na rozdíl od konkurence není zpoplatněna zvýšenými tarify, jež jsou volajícímu účtovány už jen za to, že se někam dovolá. Chceme provozovat dostupnou službu na snadno zapamatovatelném čísle pro všechny, kteří hledají informace o firmách a službách v České republice,“ uvádí Michael Bradík, marketingový a produktový ředitel společnosti Databox.

Operátorky linky 12 612 mohou vyhledávat kontakty na firmy podle názvu, oborů činnosti i dalších kritérií. Vedle konkrétní firmy Vám operátorky vyhledají třeba i více firem v rámci požadovaného oboru nebo další doplňující informace o firmách. Kromě telefonních čísel se může jednat o e-maily, webové stránky, kontaktní osoby nebo podrobnější popisy k oborům činnosti.

Více o společnosti Databox
Společnost Databox se od svého vzniku v roce 1991 specializuje na tvorbu firemních databází a poskytování informací o firmách a službách v České republice. Společnost je provozovatelem portálu Živéfirmy.cz, informační linky 12 612 a vydavatelem firemní databáze Databanka českých firem. Portál Živéfirmy.cz je zaměřen na vyhledávání ověřených informací o firmách, službách, institucích a úřadech. Databox aktuálně patří mezi nejvýznamnější společnosti v tomto oboru a svoje služby dodává tisícům zákazníků v ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).