Hlavní navigace

Portály TvujDum.cz a TvojDom.sk nabízejí více

[Tisková zpráva] Společnost CE MEDIA ONLINE a.s., která provozuje významný český portál o bydlení a stavebnictví TvujDum.cz a slovenský TvojDom.sk, dnes spustila novou verzi obou těchto serverů.

Sdílet

„Cílem těchto změn bylo zjednodušení a zpřehlednění celé struktury nabízených služeb“, říká David Beška, ředitel společnosti.. Oba portály mají kompletně změněný design a strukturu. Přidány byly nové rubriky (např. Tipy a triky, ve které čtenáři najdou mimo jiné i tipy, jak lze při provozu domácnosti ušetřit, což je obzvlášť v tomto roce zdražování velice aktuální téma). Čtenáři najdou na serverech více článků, které budou užitečné v každodenním životě (rady, tipy, nápady, recepty..), došlo ke změnám zobrazování fotografií v článcích, čtenáři mají možnost komentovat jednotlivé články a samozřejmě nesmíme zapomenout na oblíbené soutěže. Nyní mohou čtenáři soutěžit celý týden, tedy od pondělí do neděle a odpovídat na všechny soutěžní otázky v libovolný den. Změnou prošel i vyhledávač, takže uživatel si nyní může zvolit v jaké sekci chce přesně vyhledávat např. články, firmy, produkty atd.

Na své si přijdou i inzerující klienti (firmy). Byly upraveny a zvětšeny některé reklamní pozice a byl snížen jejich počet na všech stránkách. Větší pozornost je věnována firemním a produktovým prezentacím. Firmy mohou registrovat svoji společnost do katalogu ZDARMA prostřednictvím formuláře a firmy, které si platí zápis v katalogu Exklusive získají navíc propagaci své firmy pod vybranými články a v boxu „TvujDum doporučuje“ přímo na titulní stránce.

Dále připravujeme novou verzi sekce Reality, a to opět tak, aby byla co nejjednodušší pro uživatele, ale přitom s co nejvíce kritérii snadné vyhledávání.

Věříme, že všechny provedené změny naši stálí čtenáři i inzerenti ocení a umožní jim snažší přístup k zajímavým informacím o bydlení a stavebnictví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).