Hlavní navigace

Portfolio členů Sdružení pro internetovou reklamu se rozšiřuje o dvě nové firmy.

[Tisková zpráva] Praha, 2/12/2005 – Novými členy Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR) se staly společnosti Seznam.cz, a.s. a Mediaedge:cia Czech republic, s.r.o. SPIR má nyní 25 členů.

Sdílet

SPIR sdružuje své členy ve dvou sekcích, sekci Internetových médií a Zadavatelů internetové reklamy. Sekci Internetových médií posiluje svým příchodem jednička na českém trhu, portál Seznam.cz, a sekci Zadavatelů internetové reklamy doplňuje Mediaedge:cia se svou internetovou divizí. Seznam.cz již v minulosti členem SPIRu byl.

„Velmi vítám, že se SPIR rozšířil o dva významné členy. V tuto chvíli SPIR zastupuje skutečně všechny relevantní hráče na trhu internetové reklamy, a to jak na straně serverů, tak i mediálních agentur s internetovým oddělením,“ říká k tomu Petr Bednář, předseda Výkonné rady SPIRu.

„Naše zkušenosti chceme ve SPIRu zhodnotit a tak se budeme ucházet o členství ve výkonné radě,“ říká zakladatel portálu Seznam.cz Ivo Lukačovič. Oceňuje přitom například práci NetMonitoru.

„Naším společným cílem pro příští rok bude další posilování pozice internetu v mediálním mixu. SPIR také po letošním etablování nového NetMonitoru plánuje na příští rok další rozvojové projekty,“ dodává Petr Bednář.

Ke konci roku 2005 čítá členská základna SPIR celkem 25 členů v obou sekcích. Aktuální seznam všech členů je k dispozici na internetových stránkách SPIRu www.spir.cz

SPIR je profesní sdružení působící v oblasti internetové reklamy od roku 2000. Kromě provozování jednotného, široce respektovaného výzkumu návštěvnosti a sociodemografického profilu návštěvníků internetu NetMonitor, se aktivně snaží o kultivaci celého internetového reklamního trhu.

Pro další informace volejte: Petr Bednář
předseda VR SPIR
Tel: 225 977 749, 606 661 016
e-mail: bednar@ringier.cz

Hana Vymětalová
SPIR Office Manager
Tel: 234 602 239, 777 151 482
e-mail: hana.vymetalo­va@spir.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).