Hlavní navigace

PortStore4: CDR data snadno po IP přes FTP / Email

[Tisková zpráva] PortStore4 je jednotka pro sběr tarifikacích dat o telefonních hovorech z analogové i IP pobočkové telefonní ústředny (PBX). Po síti tak snadno zjistíte, jak dlouho trvalo na pobočce vyzvánění hovorů, přehled volání nebo nastavíte tabulky ústředny.

Sdílet

HW group s.r.o. výrobce produktů pro sběr dat z České republiky uvádí na trh novou verzi produktu PortStore. Nový model PortStore4 je určen pro použití s VoIP i analogovými telefonními ústřednami.

PortStore4 se připojí k pobočkové telefonní ústředně (PBX), ukládá data do flash paměti a zajistí zabezpečený přenos dat o telefonních hovorech na určený server. Součástí dodávky je i Windows software, který ukládá data do textových souborů pro analýzu ve speciálním SW.

Přenos CDR / SMDR dat pomocí Emailu nebo FTP umožňuje poskytovat zpracování těchto dat jako službu. U zákazníka umístěná jednotka PortStore4 posílá data ke zpracování na server poskytovatele analýzy dat. Outsourcing analýzy dat je jednodušší na instalaci a může přispět k vyšší bezpečnosti Dohledové centrum upozorní zákazníka na nezvyklé aktivity, například častá volání do problémových zemí.

HW group s.r.o. je dynamická firma z České republiky, od roku 2000 vyrábí a prodává produkty v oblasti síťových technologií. Produktové portfolio firmy je zaměřeno na měření a sběr dat. Přibližně 60 % produkce je určeno pro trh EU, 30 % export mimo EU.