Hlavní navigace

Posila pro ICTU – ALTRON

[Tisková zpráva] Dne 1. 4. 2010 se členská základna ICT Unie rozrostla o firmu ALTRON, a.s. Počet členů ICT Unie se tak zvyšuje na 78.

Sdílet

ALTRON, a.s.
Už více než 18 let je ALTRON synonymem kvality a spolehlivosti. Společnost vznikla v roce 1991, dnes působí především v zemích střední a východní Evropy (CEE) a zaměstnává přibližně 200 kvalifikovaných kmenových zaměstnanců. ALTRON je ekonomicky úspěšná a trvale rostoucí společnost, která si dlouhodobě udržuje vedoucí pozici na trhu. Nabízí unikátní know-how prověřené u více než 200 klientů po celé Evropě. Součástí tohoto know-how jsou především vlastní unikátní řešení, produkty a služby. Právě komplexním pohledem na problematiku datového centra včetně jasné zodpovědnosti za realizovaná řešení se ALTRON výrazně odlišuje od úzce produktově specializovaných konkurentů. Ve svých řešeních používá produkty a komponenty od renomovaných světových výrobců. ALTRON je česká firma s evropskou působností, pro jejíž řešení neexistují žádné hranice. Více na www.altron.cz

ICT UNIE – Sdružení pro informační technologie a telekomunikace
ICT UNIE představuje patrně nejvýznamnější profesní sdružení v oblasti ICT v České republice. ICT UNIE navazuje na činnost a cíle organizací SPIS a APVTS. V průběhu roku 2009 probíhala jednání obou asociací o vytvoření silnějšího a modernějšího uskupení firem a subjektů z oblasti ICT (informační a telekomunikační technologie), které bude schopno ve větší míře zastupovat zájmy ICT průmyslu nejen vůči státním a veřejným institucím, ale také prosazovat informační technologie tak, aby byly prospěšné občanům a podnikatelům v ČR. Vyvrcholením těchto aktivit bylo, že na Valné hromadě, konané 26. 1. 2010 došlo ke sloučení SPIS a APVTS a tím vzniklo Sdružení pro Informační Technologie a Telekomunikace – ICT UNIE o.s. (zkratka ICTU). ICTU má přes osmdesát členů a prezidentem je Svatoslav Novák.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).