Hlavní navigace

Posílejte SMS a MMS jednoduše z počítače

[Tisková zpráva] Praha – 15.10.2007 Konzultační a technologická společnost Logos vyvinula pro zákazníky Telefónica O2 novou službu nazvanou SMSender. Její uživatelé mohou snadno odesílat i přijímat SMS a MMS zprávy z počítače připojeného k internetu.

Sdílet

Služba je zákazníkům společnosti Telefónica O2 k dispozici ihned po registraci na www stránkách operátora, stažení programu z internetu a jeho instalaci do počítače.

„Podle našich průzkumů víme, že lidé s oblibou využívají jednoduché služby, které jsou dostupné a snadno si je nastaví podle svých potřeb. To je trend, který preferují uživatelé a tím pádem také jejich mobilní operátoři nejen u nás. I v zahraničí už máme zájemce, kteří se s naším produktem seznamují,“ řekl Michal Hanus, výkonný ředitel pro obchod a rozvoj společnosti Logos.

Celkové technické řešení služby SMSender zahrnuje správu uživatelských účtů, zpracování SMS/MMS, komunikaci s SMS/MMS centrem mobilního operátora a zajištění webového přístupu pro zákazníka i administrátory služby. Operátor pak zajišťuje účtování služby a fyzický provoz SMS/MMS centra.

„Pro Telefonicu O2 bylo rozhodující, že společnost Logos opět vytvořila unikátní služby pro naše zákazníky, stejně jako v případě oblíbeného Office Connectoru, který už tři roky velmi úspěšně provozujeme,“ dodává Jan Dachovský, Telefónica O2.

Společnost Logos nabízí celou řadu služeb sjednocených ve SMART Messaging Platform (www.logos.cz/re­seni/). Tato ucelená skupina jednotlivých operátorských řešení umožňuje rozšířit portfolio efektivních služeb operátorů v oblasti Value Added Services (VAS) a mobilních aplikací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).