Hlavní navigace

Posily v Retail Info

[Tisková zpráva] Do české internetové společnosti Retail Info, která provozuje několik úspěšných webových portálů o nakupování a působí také v oblasti mediálního zastupování, nově nastoupila Martina Matajová, která bude působit na pozici obchodní manažerky. Tým Retail Info dále posílil Ivo Horák, který se stal novým projektovým manažerem webů AkcniCeny.cz a oBydleni.cz.

Sdílet

Praha, 11. června 2009 – Novou obchodní manažerkou společnosti Retail Info byla jmenována Martina Matajová (30). V posledních 12 letech působila v oblasti vzdělávání a školení obchodních týmů se specializací na soft skills dovednosti a zvyšování kompetencí obchodníků ve společnostech Česká spořitelna, ING ČR a TNT World Express. Mezi její koníčky patří kultura, cestování, cyklistika a studium mezinárodních vztahů.

Na pozici projektového manažera Retail Info zodpovědného za rozvoj webů AkcniCeny.cz a oBydleni.cz nastoupil Ivo Horák (39). Po absolvování inženýrské informatiky na ČVUT v Praze působil v oblasti marketingu, internetového marketingu a zabýval se realizací a servisem internetových řešení a dále SEO/SEM problematikou ve společnostech Czech Computer, AZelektro.cz, Z-market.cz a v dalších projektech. Ve volném čase se věnuje rodině, psovi, jízdě na kole a in-line. Rád cestuje a poslouchá klasickou hudbu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).