Hlavní navigace

Poslechněte si bitvu se Slováky i duel se San Marinem

[Tisková zpráva] Jak dopadne zápas se Slováky a San Marinem? Radiožurnál přinese tuto sobotu v přímém přenosu duel Česko-Slovensko. Utkání se San Marinem odvysílá ve středu 9.9. v živých vstupech.

Sdílet

Čeští fotbalisté vyhlížejí zápas „poslední záchrany“ v Bratislavě proti Slovensku a na Radiožurnálu ho mohou fotbaloví fanoušci tuto sobotu sledovat celý v přímém přenosu. „Stejně jako všechny pohárové zápasy českých klubů v Evropě, také národní tým má v našem vysílání tradičně své místo a tak nabídneme přímý přenos kvalifikačního zápasu Slovensko-Česko o postup na MS 2010 v Jihoafrické republice od prvního do posledního hvizdu norského rozhodčího Øvrebøho,“ říká Jan Kaliba, sportovní redaktor Radiožurnálu. Výkop je v sobotu 5. září ve 20.30 hodin.

Slováci dokázali na jaře v Praze zvítězit 2:1 a před bratislavskou odvetou jsou v čele 3. kvalifikační skupiny, kdežto český tým se krčí na 5. pozici. Na Slovensku ho čeká boj o zachování naděje na postup a pod sebou má už jen slaboučké San Marino. Právě s ním se česká reprezentace utká ve středu 9. září od 17.20 hodin v Uherském Hradišti. „V tomto zápase by mělo jít o jednoznačnou záležitost, přesto nemůže ve vysílání Radiožurnálu chybět – odvysíláme z něj reportážní vstupy,“ dodává J. Kaliba.

Více informací naleznete na www.radiozurnal.cz.

Fotbalová kvalifikace MS 2010 ve vysílání Radiožurnálu:
Slovensko-Česko – 5. září 2009, Bratislava, celý zápas v přímém přenosu Radiožurnálu
Česko-San Marino – 9. září 2009, Uherské Hradiště, reportážní vstupy Radiožurnálu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).