Hlavní navigace

Poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2 přinesl další rekord

[Tisková zpráva] Poslední díl z prostředí kamenické chirurgie seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 připsal na konto seriálu poslední rekord před letní pauzou. V pořadí 44. díl byl nejúspěšnějším dílem premiérové první řady, kterou TV Nova vysílá od 15. ledna 2008, ale rovněž rekordním od 6. 9. 2005, kdy TV Nova uvedla tento úspěšný seriál na televizní obrazovky.

Sdílet

Praha 13. června 2008 – Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 si na své konto připisuje další úspěch. Včerejší 44. díl byl posledním pokračováním zajímavých příběhů z lékařského prostředí této řady. Stal se nejúspěšnějším dílem premiérové první řady dle sledovanosti a nejúspěšnějším dle podílu na sledovanosti od uvedení seriálu na obrazovky.

Včerejší díl s názvem Proč být na světě rád dosáhl prvního místa v podílu na sledovanosti v cílové skupině Dospělí 15–54 (65,21%) a stal se tak nejúspěšnějším dílem od uvedení seriálu na obrazovky. Od uvedení na obrazovky se stal i nejúspěšnějším v podílu na sledovanosti v cílové skupině Dospělí 15+ (61,12%).

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 si připisuje rekord za nejúspěšnější sledovanost od počátku roku, která dosahuje v cílové skupině Dospělí 15–54 (22,2%) a v cílové skupině Dospělí 15+ (26,6%), což znamená, že včerejší epizodu úspěšného seriálu si nenechalo ujít 2 309 000 diváků této věkové kategorie. Poslední díl této řady zaznamenal úspěch v podílu na sledovanosti v cílové skupině mladých žen ve věku 15–24 let (75,67%).

Včera se tak velkým úspěchem lékaři a sestřičky kamenické nemocnice rozloučili s diváky, se kterými se na obrazovkách setkají znovu po letní prázdninách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).