Hlavní navigace

Poslední finálová místa získali Richard Nedvěd a Patrik Žiga

[Tisková zpráva] Poslední dvě místa ve finálové čtrnáctce jediné originální show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT získali v sedmém semifinálovém kole Richard Nedvěd a Patrik Žiga. Richard Nedvěd do finále postoupil díky největšímu počtu sms hlasů, kterými ho podpořili fanoušci. Patrik Žiga okouzlil porotu precizní hrou na saxofon. Porota ve složení Lucie Bílá, Jaro Slávik a Jan Kraus mu dali přednost před tanečníkem Františkem Šimčíkem, který se s Patrikem dělil o druhé a třetí místo.

Sdílet

Brno bylo tuto neděli svědkem posledního semifinálového večera, který odstartovalo ojedinělé muzikantské spojení světové dvojice Arashe s Rebbecou a populárními českými zpěváky Xindla X s Olgou Lounovou.

Napínavý večer byl doslova plný překvapení. Porota nešetřila chválou, ale i nesouhlasnými Xky. Jasným vítězem se stal a diváky svým vtipným vystoupením doslova okouzlil sympatický Richard Nedvěd. Do rozstřelu o poslední místo postoupili dva nejmladší účastníci v tomto kole – Patrik Žiga a František Šimčík. O postupu malého talentovaného saxofonisty rozhodla porota. K výhře 100 tisíc EUR (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v Las Vegas a účasti na světovém finále Got Talent jsou tak Richard a Patrik zase o něco blíž.

Ve třetím semifinálovém kole vysílaném v přímém přenosu z Brna se kromě postupujících finalistů představili také: BMX show, zpěvačka Tereza Anna Mašková, Brasil Show, A. J. Band, akrobatická skupina Akademia SX, Duo Araton Aspis a tanečník František Šimčík.

Příští týden si nenechte ujít velkolepé finále ze kterého vyjde jen jeden vítěz! Už příští neděli 28. listopadu ve 20.00 na Televizi PRIMA a TV JOJ. O jeho vítězství budou rozhodovat pouze diváci. Informace o finalistech show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT najdete na stránkách www.csmatalent.tv..