Hlavní navigace

Poslední rozloučení s Janem Kaplickým bude přenášet tn.cz

[Tisková zpráva] Smutečního obřadu, který se bude konat dne 27. ledna 2009 od 13 do 19 hodin, se kromě českých kolegů a přátel architekta Jana Kaplického zúčastní řada známých architektů z celého světa. Smuteční akt bude v přímém přenosu přenášet server tn.cz.

Sdílet

Praha 23. ledna 2009 – Rozloučit se se svým dlouholetým kolegou a přítelem přijdou například architektka Eva Jiřičná a zpěvák Pavel Bobek. Během smutečního aktu zazní i několik písní, které zazpívají skladatel Petr Hapka a zpěvák skupiny Support Lesbiens Kryštof Michal. Obřad doplní promítání inspirativních projektů Jana Kaplického a obrazových momentů jeho života.

Poslední rozloučení s architektem Janem Kaplickým pro média i nejširší veřejnost se uskuteční v úterý 27. ledna 2009 od 13 hodin v objektu Pražská křižovatka (kostel sv. Anny) na pražském Starém Městě. Místo pro tuto příležitost zpřístupnila Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

Smuteční obřad zprostředkuje zpravodajský server televize Nova, s níž pojí rodinu pozůstalých dlouhodobé osobní a pracovní vztahy.