Hlavní navigace

Poslední šance dostat se do Česko Slovenské SuperStar!

[Tisková zpráva] Šance stát se součástí úspěšného projektu Česko Slovenská SuperStar vrcholí! Již tento víkend mají všichni nadějní zpěváci a zpěvačky poslední příležitost zúčastnit se castingu a předvést své výjimečné hudební nadání fundovaným odborníkům. Kdo třeba ještě váhá, má na rozmyšlenou už jen pár dní. Poslední casting Česko Slovenské SuperStar se koná již v sobotu 15. ledna, v pražském hotelu Corinthia!

Sdílet

Praha 13. ledna 2011 – Druhá řada úspěšného pěveckého projektu Česko Slovenská SuperStar, který na obrazovkách televize Nova odstartuje na jaře, má před sebou poslední castingové klání. Zpěváci a zpěvačky ve věku od 15 do 30 let, v nichž dřímá pěvecký talent a chtějí zkusit štěstí před naší porotou, by si tuto šanci rozhodně neměli nechat ujít! Poslední castingové kolo, na kterém mohou adepti přesvědčit porotu o svém pěveckém nadání, se uskuteční v sobotu, 15. ledna 2011 v pražském hotelu Corinthia!

Na castingu ani tentokrát nebude chybět pohotová moderátorská dvojice Leoš Mareš a Tina, která bude soutěžící po celou dobu podporovat svou přítomností a zpříjemňovat atmosféru.na místě. A stejně jako na předešlých castingách i na tom pražském čeká na soutěžící jedno překvapení – osobně je přijde pozdravit vítěz předešlé řady Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr!

Na zvukomalebné hlasy a jistě přesvědčivé pěvecké výkony soutěžících si i tentokrát brousí zuby čtveřice zkušených porotců ve hvězdném složení Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Paľo Habera a Rytmus. Každý, kdo chce slyšet jejich názor a ohodnocení, by si poslední castingové kolo druhé série Česko Slovenské SuperStar neměl nechat ujít. Již tuto sobotu 15. ledna v Praze!

Vítěz druhé řady Česko Slovenské SuperStar získá kromě otevřených bran do hudebního světa českého i slovenského showbyznysu také kontrakt v hodnotě 100 000 eur.

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova