Hlavní navigace

Potenza bez poplatků

[Tisková zpráva]

Sdílet

Potenza bez poplatků

PRAHA 21. března – Tržiště internetové reklamy POTENZA (http://www.po­tenza.cz) nabízí do konce dubna inzerentům své služby zdarma. Pro poskytovatele reklamního prostoru (partnery) je účast v tržišti POTENZA zdarma i ve standardní nabídce po celý rok.

„Pokud inzerent spustí svou reklamní kampaň do konce dubna, nebude platit poplatky spojené se zřízením účtu,“ říká affiliate manažer portálu POTENZA Karel Mrázek.

Inzerenti tak ušetří 3000 Kč za aktivaci účtu a nemusí splnit minimální limit inzerce, který představuje částku od dvou do pěti tisíc korun měsíčně.

„Používání portálu POTENZA na zkoušku zdarma je naším příspěvkem k Březnu – měsíci Internetu. Především firmám, které pečlivě zvažují každý výdaj na reklamu či podporu prodeje, chceme pomoci zbavit se strachu z inzerování na Internetu a ukázat výhody affiliate marketingu. To je zejména okamžitě viditelný výsledek a přímá návratnost investic,“ říká Karel Mrázek.

Nabídka bezplatného přístupu k portálu POTENZA pro inzerenty platí pro všechny uživatelské účty, zřízené do 30. dubna 2005 prostřed­nictvím registrační stránky na webu http://www.po­tenza.cz/regis­trace/ po podepsání smlouvy a souhlasu s veřejnými obchodními podmínkami.

KONTAKT
Karel Mrázek, affiliate manager
karel.mrazek@po­tenza.cz
telefon +420.233.081.396, fax +420.233.081.398
mobil +420.731.064.457

ADVERTURES
Na Petynce 98/147, 169 00 Praha 6
http://www.po­tenza.cz/

POTENZA
POTENZa (http://www.po­tenza.cz/) je jediný affiliate portál, nebo-li provizní tržiště online reklamy v České republice. Napřímo se zde setkává volný trh nabídky a poptávky, INZERENTI s vlastníky mediálního prostoru – PARTNERY (servery).

POTENZA je založena na výkonovém marketingu; Inzerenti platí odměnu Partnerům až za VÝSLEDKY reklamy – například za přivedeného zákazníka či za uskutečněné prodeje. POTENZU tak lze použít nejen k propagaci produktu, ale především jako účinný nástroj pro naplnění obchodní strategie firmy.

ADVERTURES
Společnost ADVERTURES (http://www.ad­vertures.cz) je provozovatelem tržiště internetové reklamy POTENZA. ADVERTURES působí na českém trhu jako specialista na internet a online marketing již pátým rokem a se svými třiceti zaměstnanci patří k nejúspěšnějším firmám v oboru v České republice. „Jako marketingoví experti nabízíme víc než webdesignérské studio či vývojáři s důrazem na technologie. Víme, jak maximálně využít možností internetu a svým klientům přinášíme měřitelné výsledky. Stačí, abyste znali svůj cíl – cestu už nechte na nás,“ říká ředitel ADVERTURES Ladislav Trpák.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).