Hlavní navigace

Poznejte hlasy našich olympioniků a vyhrajte zájezd do Londýna!

[Tisková zpráva] Radiožurnál připravil ve spolupráci s partnery Českého olympijského výboru dlouhodobou soutěž, jejíž vítěz získá zájezd na OH v Londýně včetně vstupenek na vybrané sporty.

Sdílet

Od čtvrtka 15. března bude Radiožurnál po 12 týdnů vysílat každý čtvrtek několikrát denně relace, ve kterých zaznějí naši úspěšní olympionici – mimo jiné např. Emil Zátopek, Věra Čáslavská nebo třeba Jan Železný a další. Úkolem posluchačů bude hádat, kdo z našich úspěšných reprezentantů v ukázce mluví.

„Chceme už teď touto „hravou formou“ připomenout, že vysílání z olympijských her je už dlouhé roky pýchou Českého rozhlasu“, řekl šéfredaktor Radiožurnálu Petr Souček.

Radiožurnál chce také upozornit na to, že jako jediné české rádio vlastní exkluzivní práva na vysílání přenosů ze všech soutěží z olympijských her v Londýně. Od 27. července bude přímo z dějiště her vysílat vždy po celý den sportovní zpravodajství, přímé vstupy z probíhajících závodů i zajímavé reportáže ze zákulisí a rozhovory s českými i zahraničními reprezentanty.

V každém ze 12 kol právě startující soutěže Radiožurnál ocení 3 výherce, kteří dostanou multifunkční šátek nebo batůžek s olympijským motivem od Alpine Pro a nebo knihu z poslední olympiády „Vancouver 2010“ od Českého olympijského výboru.

Výherce hlavní ceny, který bude známý na začátku června, získá letecký zájezd pro 2 osoby od cestovní kanceláře Čedok, která je oficiálním prodejce vstupenek a organizátorem zájezdů na letní olympijské hry 2012 v Londýně. Součástí hlavní výhry jsou také vstupy do Českého olympijského domu v Londýně a vstupenky na vybrané sporty.

Více informací na www.radiozurnal.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).