Hlavní navigace

Poznejte sami sebe pomocí testů na Atlasu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Poznejte sami sebe pomocí testů na Atlasu

Portál Atlas.cz vychází vstříc všem, kteří rádi testují své znalosti, IQ a nebo se rádi pobaví u nejrůznějších zábavných testů. Na adrese testy.atlas.cz spustil portál ATLAS.CZ další ze svých nových služeb.
Testy jsou rozděleny do šesti oblastí: znalosti a IQ, peníze a kariéra, vztahy a sex, společnost, duše a tělo a životní styl. Některé testy jsou označeny ikonkou zda jsou určeny ženám či mužům. Okamžitě po vyplnění testu se zobrazuje hodnocení a rovněž informace o tom, kolik procent uživatelů dosáhlo stejného hodnocení.
Každý všední den se na stránkách objeví jeden nový test, předchozí budou archivovány. O tom, v jaké oblasti bude přibývat nových testů, nejvíce rozhodnou sami návštěvníci služby. Nejpopulárnější testy navíc budou shromažďovány ve zvláštní rubrice. V současné době je k dispozici téměř třicet testů ze všech oblastí. Obsah služby připravuje redakce Atlasu ve spolupráci s odborníky.
Na stránkách Atlasu se v poslední době objevila řada nových služeb a to zejména v oblasti zábavy, informací a volného času. Jedná se například o novou podobu komunitního webu Pokec (pokec.atlas.cz), nové Hry (hry.atlas.cz), nebo novou podobu Zpravodajství (zprávy.atlas.cz). Další nové služby jsou plánovány.