Hlavní navigace

Poznejte sílu kolektivního nakupování – slevy 30 až 90 % na víkendové pobyty a zážitky

[Tisková zpráva] První český portál kolektivního nakupování specializovaný na víkendové pobyty a zážitky

Sdílet

Brno, 27. října 2010 – Na český trh v listopadu přijde první portál kolektivního nakupování specializovaný na víkendové pobyty a zážitky – www.slevoteka.cz.

Portál kolektivního nakupování www.slevoteka.cz bude nabízet víkendové pobyty z celé České republiky a zážitky z velkých měst – Prahy a Brna. „Naši zákazníci budou mít možnost odpočinout si na pár dní v klidu mimo velká města a nebo zažít něco netradičního přímo ve městě,“ uvedl jeden ze zakladatelů společnosti Slevoteka.cz s.r.o. Karel Pospíšilík.

„Chceme být alternativou k současné nabídce wellness, restaurací a kosmetických služeb, které využívají především ženy,“ dodává Pospíšilík. Dnes se totiž tzv. groupon klony zaměřují spíše na ženy, portál www.slevoteka.cz chce oslovit jak muže tak ženy.

Ve víkendových pobytech se postupně objeví všechny regiony – Šumava, Krkonoše, Jižní Čechy, Beskydy, Vysočina, Jižní Morava, Jeseníky, Český ráj,… „Občas přijdeme s víkendovým pobytem v lázních nebo se zajímavým pobytem v Praze,“ naznačuje Lukáš Przybylski, druhý zakladatel společnosti Slevoteka.cz s.r.o.

„Pokud jde o zážitky, lidé se mohou těšit na lety balónem, lekce golfu, zážitkovou kuchyni, zorbing, powerkiting, čtyřkolky a mnoho dalších aktivit. Vždy ale budeme přicházet se službami spojenými s nevšedními zážitky,“ doplňuje Przybylski.

Všechny služby budou mít výraznou slevou typickou pro portály kolektivního nakupování, tedy slevu 30 až 90 %.

Pokud nechcete propásnout první slevy, můžete se už nyní registrovat k odebírání newsletterů na www.slevoteka.cz nebo se stát fanouškem na www.facebook.com/sle­voteka.

O kolektivním nakupování
Kolektivní (hromadné) nakupování není vlastně nic nového ani složitého. Jedná se o výraznou hromadnou slevu ve výši 30 až 90 % na Vámi zakoupenou službu, kterou jsme s poskytovatelem služeb vyjednali.

Novinkou je, že nenakupujete přímo od obchodníka, ale na našich internetových stránkách spolu s dalšími zájemci. Službu pak čerpáte samozřejmě individuálně. Každý den je v dané kategorii služeb propagována pouze jedna nejvýhodnější nabídka.

Pokud se sejde dostatečný počet kupujících a dosáhne se stanoveného minimálního limitu nákupů pro aktivaci slevy, prodej s hromadnou slevou se uskuteční

O společnosti Slevoteka.cz s.r.o.
Společnost Slevoteka.cz s.r.o. byla založena v září 2010 dvěma spolužáky z vysoké školy Karlem Pospíšilíkem a Lukášem Przybylským.

Karel je absolventem Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity, pochází z Brna. Baví ho golf, tenis, dobrodružné knížky a hudba. Protože rád něco podniká, začal budovat portál kolektivního nakupování, na kterém ho baví přinášet zákazníkům nabídky, které jinde najde jen ztěží.

Lukáš je absolventem Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity. Ve volném čase se nejraději věnuje sportu – tenisu, squashi, turistice a cyklistice. Má rád adrenalinové atrakce a prostřednictvím tohoto webu by je chtěl zpřístupnit co nejvíce lidem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).