Hlavní navigace

Prace.cz v mobilu

[Tisková zpráva] Hledáte novou práci nebo brigádu a máte pocit, že tu nejlepší nabídku Vám vždy někdo vyfoukne doslova před nosem? S naší novou WAP službou prace.cz se Vám to už nestane! Nyní najdete všechny nejžhavější nabídky z portálu www.prace.cz přímo ve Vašem mobilu!

Sdílet

Tisíce pracovních nabídek z celé České republiky přehledně setříděné tak jak je dobře znáte z www.prace.cz si můžete nyní kdykoli a kdekoli prohlédnout ve Vašem mobilu. U zvlášť atraktivních pozic obzvlášť platí, že záleží skutečně na každé minutě a Vy si nemůžete dovolit zaváhat, i když zrovna nesedíte u počítače. Pomocí WAP služby prace.cz můžete teď zareagovat okamžitě po uveřejnění inzerátu. Navíc, každý inzerát obsahuje telefonní číslo, na kterém si můžete přímo z WAP stránek domluvit pohovor.

Jak na to
Službu prace.cz najdete na WAP portále O2Active v sekci Praktické.

Odkaz na O2Active najdete v záložce svého WAP prohlížeče (položka v hlavním menu telefonu obvykle označená jako Web, WAP, Služby nebo Internet). Seznam odkazů v záložkách se Vám objeví automaticky po stisknutí položky WAP v hlavním menu nebo ho najdete v Možnostech WAP prohlížeče. Pokud odkaz O2Active nemáte v záložce, zadejte prosím do prohlížeče novou adresu ve tvaru wap.o2active.cz.

Za kolik
Přístup na hlavní stránku prace.cz a zobrazování výsledků vyhledávání je zcela ZDARMA. Zaplatíte pouze za prohlížení konkrétní pozice. Cena za prohlížení pozic je 0,30 Kč za 1 kB přenesených dat. Na 1 kB dat připadá 1000 znaků (slova včetně mezer) na stránkách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).