Hlavní navigace

Pracujte se svými soubory jednoduše

[Tisková zpráva] Multimediální souborový server NSA-221 s jednoduchým ovládáním, moderním designem a paletou funkcí.

Sdílet

Hsinchu, Tajwan, 13.7.2010: Společnost ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový dodavatel vysokorychlostních přístupových řešení, představil multimediální souborový server ZyXEL NSA221 s dvěma diskovými sloty. Server má bohaté uživatelské rozhraní a nabízí celu řadu aplikací, které usnadní správu souborů, sdílení a přehrávání hudebních, filmových i multimediálních souborů.

Moderní design a černá kompaktní skříň s vlnovým motivem splňují všechna estetická kritéria pro umístění v domácnosti. Díky přátelskému rozhraní je správa a spouštění souborů snazší než dříve. Uživatelé mohou sledovat prezentaci fotografií, pouštět filmy, poslouchat hudbu a dokonce stahovat z internetu soubory s vypnutým počítačem.

Místo příkazových řádek mohou uživatelé snadno prohlížet své soubory v podobě grafických ikon (náhledy). Abecední vyhledávací nástroj pomůže rychle nalézt ten správný soubor mezi tisíci skladbami, fotografiemi a filmy, které jsou na serveru uloženy. Navíc je možné vytvořit seznam hudebních nahrávek a pustit hudbu při prezentaci fotografií.

Další mimořádnou funkcí je zPilotä pro automatické třídění souborů, díky které můžete snadno ukládat a spravovat své soubory jednoduchou metodou „drag-and-drop“. Software zPilotä automaticky roztřídí a uloží do příslušných složek (hudba, filmy, atd.) všechny soubory a složky, které přetáhnete myší na ikonu zPilotä. Uživatelé mohou také snadno zkontrolovat stav uploadu při přenosu dat.

NSA221 nabízí kompletní sadu zálohovacích řešení. Inteligentní tlačítko „Copy/Sync“ slouží ke kopírování a synchronizaci dat u připojeného externího USB zařízení, čtečky karet nebo fotoaparátu. Funkce „Backup Planner“ (plánovač zálohování) představuje řešení pro okamžité i plánované zálohování dat uložených ve storagi NSA221 na jiném ukládacím zařízení NSA nebo jiném externím zařízení.

NSA221 se nejenom příjemně ovládá, ale navíc spotřebuje méně energie, aniž by tím poklesl jeho výkon. Tím šetří přírodu i vaši peněženku. Ve srovnání s tradičními multimediálními servery spotřebuje NSA221 o 80% energie méně.

Plánovací funkce pro vypnutí a zapnutí přístroje zajistí ještě větší úsporu energie. Díky podpoře pokročilé hibernace vnitřního pevného disku mohou pevné disky automaticky přejít do úsporného režimu, když po určitý časový úsek není zaznamenán přenos dat. Inteligentní algoritmus pro řízení ventilátoru omezuje hlučnost tím, že při nízké teplotě spouští ventilátor při nižší rychlosti.

O společnosti ZyXEL Communications
Byla založena v roce 1989 na Tajwanu jako ZyXEL Communications Corp. V současné době se jedná o předního dodavatele kompletních širokopásmových přístupových řešení. Od svého založení prošla společnost ZyXEL mnoha transformacemi v rychle se rozvíjejícím odvětví síťového průmyslu. V dnešní době patří ZyXEL mezi několik málo společností na světě, které jsou schopny dodat kompletní síťová řešení pro segmenty Telco, SME/Enterprise a Digital Home. Mezi řešení Telco patří přístupová síťová zařízení (bezdrátová i s pevným připojením), zařízení pro instalaci u zákazníka a switche třídy carrier. Mezi řešeními SME/Enterprise nalezneme unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN zařízení a zařízení pro IP telefonii. Řešení Digital Home zahrnují zařízení pro síťové připojení a multimediální zařízení.

Společnost ZyXEL má 3200 zaměstnanců a distributorů v 70 zemích a pokrývá více než 150 regionálních trhů. ZyXEL Communications Corp. má více než 30 obchodních zastoupení a dvě výzkumná a vývojová centra po celém světě. Další informace o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).