Hlavní navigace

Praha 19. 4. 2007 – BENETA.cz, s.r.o. představila inovativní hlasové řešení pro virtuální svět Second Life

[Tisková zpráva] Divize Deja Vu International české softwarové společnosti BENETA.cz, s.r.o. obohatila virtuální svět Second Life o novou dimenzi - mluvené slovo. Nově vyvinutý nástroj Second Life Speech Tools je revoluční změnou v komunikaci mezi obyvateli Second Life. BENETA.cz tak přispěla k dalšímu přiblížení virtuálního a reálného světa a nesmazatelně se zapsala do historie projektu Second Life.

Sdílet

„Second Life byl až doposud velmi tiché místo. Náš software přináší do virtuální reality Second Life virtuální hlasy. To, co ještě donedávna bylo nemyslitelné se stává realitou. Počítač interpretuje textovou komunikaci mezi uživateli způsobem, který člověk vnímá jako rozhovor mezi živými lidmi. Je to jako přechod od němého filmu k mluvenému.“ říká Jaroslav Peňaška, technologický vedoucí divize Deja Vu International. „Těší nás, že o náš produkt projevili zájem i organizátoři veletrhu Second Life EXPO 2007, kteří nás požádali o prezentaci našeho software na této prestižní výstavě.„ dodává Martin Dvořák, ředitel společnosti BENETA.cz.

Společnost BENETA.cz se řadí mezi přední dodavatele internetových řešení. Specializuje se na webové prezentace a aplikace. Divize Deja Vu International se zabývá obchodním využitím virtuálních světů a vývojem software pro jejich uživatele.