Hlavní navigace

Praha, Lednice na Moravě a Bratislava ve znamení technických novinek

[Tisková zpráva] Praha; 12. září 2006 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) ve dnech 5 – 7. září uspořádal v Praze, Lednici na Moravě a Bratislavě již čtvrtý ročník ASUS Road Show 2006. Za účasti českého zastoupení firmy, obchodních partnerů a novinářů bylo představeno široké spektrum produktů značky ASUS včetně posledních novinek.

Sdílet

ASUS prezentoval luxusní kožený notebook S6, horkou novinku tablet PC s názvem R1, hráčský monitor se zabudovaným subwooferem PG191 a výkonnou základní desku P5B Deluxe. Kromě těchto vysoce vyhraněných výrobků byly k vidění i další zajímavé produkty z portfolia firmy ASUS. Účastníci ASUS Road Show 2006 byli informováni o technických specifikacích všech předvedených modelů, které si každý mohl i osobně „osahat“ a vyzkoušet. ASUS rozdělil své portfolio produktů do čtyř oblastí, kterých se týkaly i jednotlivé workshopy rozdělené do témat: Luxusní notebooky, Business notebooky, Komponenty pro gaming a Digitální domácnost.

„Předností prezentace výrobků v rámci oddělených workshopů je možnost se individuálně věnovat zájemcům o danou problematiku,“ uvedl Jeremin Hsieh, MD, a dodává: „Účastníci se tak mohli detailně seznámit se všemi vlastnostmi a přednostmi produktů ASUS.“

Soutěžní odpoledne ověřilo technické dovednosti účastníků při soutěži závodních motokár v Praze a Lednici. Během několika hodin si každý na vlastní kůži vyzkoušel tvrdost a neústupnost svých kolegů při soupeření na trati. Zápolení se událo i v rovině znalostí produktů ASUS, připravený dotazník otestoval čerstvě získané informace a správné odpovědi byly slosovány. Vylosovaní a i Ti nejrychlejší si odnesli hodnotné odměny v podobě vystavených produktů značky ASUS.

ASUS Road Show proběhlo letos v České republice a na Slovensku již počtvrté a v rámci střední Evropy se přesouvá dále do Maďarska a postupně i dalších zemí.

Další informace o společnosti ASUS a jejích produktech získáte na internetových stránkách www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).