Hlavní navigace

Praktický Kalendář Google v češtině

[Tisková zpráva] Google dnes spustil dlouho očekávaný Kalendář Google v češtině. Kalendář zjednodušuje plánování akcí, hlídání různých zvláštních příležitostí a schůzek, a to ať už patří do vašeho diáře nebo do plánu některého z kolegů, kteří s vámi svůj Kalendář sdílejí.

Sdílet

Kalendář je rychlý a jednoduchý, schůzky nebo porady přídáte pouhým kliknutím na příslušný řádek a vyplněním detailů o akci. Kalendář je úzce propojen s Gmailem, takže si můžete vkládat schůzky zmíněné v e-mailu do Kalendáře, a to opět jediným kliknutím myši. Dalším kliknutím a po vyplnění e-mailových adres pozvete na schůzku i další účastníky setkání. Pozvánku uvidí a mohou na ni odpovědět, dostanou připomínku, ať už používají Kalendář Google nebo ne. S Kalendářem Google je jednoduché sdílet plány s kamarády a rodinou, a tak koordinovat své diáře. Ve vašem Kalendáři Google najdete navíc automaticky všechny státní svátky. Další nespornou výhodou Kalendáře Google je to, že je otevřený. Dokáže komunikovat s řadou jiných kalendářových aplikací, takže dostanete data jednoduše do Kalendáře i z něj.

„Kalendář Google je skvělý nástroj pro organizaci práce i rodinného života, navíc nás o něj čeští uživatelé již dlouho žádali, takže věříme, že jim dnes uděláme radost,“ říká Taťána le Moigne, která vede pobočku Googlu v České republice. "Za 20 měsíců působení Googlu v Čechách je to přesně 20. služba, kterou Google přináší v češtině českým uživatelům internetu. Kalendář Google je oblíbená, sdílená, jednoduchá a rychlá aplikace, která vám zjednoduší život. Je přístupný jak z vašeho počítače, tak samozřejmě i z vašeho mobilu.“

Kalendář Google najdete na http://calendar­.google.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).