Hlavní navigace

PŘÁTELÉ ZNOVU NA OBRAZOVCE, TENTOKRÁT V TELEVIZI PRIMA

[Tisková zpráva] A jsou tady! Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross alias Přátelé. Televize Prima vám nabídne jejich příběhy od samého počátku! Od pondělí 5. května totiž odvysílá první díl úvodní řady seriálu Přátelé.

Sdílet

Seriál, jehož všechny série Televize Prima postupně odvysílá, nás opět přivádí mezi skupinku šesti mladých přátel, žijících v New Yorku. „Přátelé se potýkají se stejnými problémy jako jejich dvacetiletí vrstevníci. Řeší lásku, vztahy i budoucnost. Dělají to ovšem s nezapomenutelným humorem, protože si uvědomují, že jsou ve věku, kdy můžou prakticky všechno,“ připomíná programový ředitel Gordon Lovitt.

Přátelé jsou seriálem o mladých lidech, se kterými mohou diváci sdílet jejich vtipy i frustrace. Téměř nikoho nenechá bez úsměvu lehce cynická Monica, která bojuje proti nepřízni osudu svým typicky kousavým způsobem. Monica bydlí s Rachel, dívkou, která si do svých pětadvaceti let nemusela sama uvařit ani kávu. Nyní se potýká s problémy, které vyplývají z její čerstvě nabyté samostatnosti. Postavit se na vlastní nohy jí pomáhá Ross, starší bratr Moniky. Ani Ross to nemá jednoduché, žije totiž jako svobodný mládenec. Nedávno ho opustila jeho žena, když zjistila, že se jí líbí víc ženy než muži.

Šestici přátel doplňují Joey, Chandler a Phoebe. Joey touží po herecké dráze, je to přitažlivý a sebestředný mladík, který ze všeho nejvíc miluje ženy. Chandler je naopak skeptik a demotivovaný romantik, který přežívá jen díky smyslu pro humor. Phoebe se živí prodáváním baretů, ráda hraje na kytaru a stejně jako její přátelé i ona řeší problémy s láskou.

První díl seriálu Přátelé uvede Televize Prima v pondělí 5. května v 19.30 hodin, na další díly se pak můžete těšit každý večer ve stejnou dobu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).