Hlavní navigace

Prázdninové vysílání Ráááádia!

[Tisková zpráva] Praha, 27.června 2008 Dětem dnes začínají prázdniny a pro řadu dospělých doba dovolených. A prázdniny začínají také na Ráááádiu. To ale neznamená, že by si dalo na dva měsíce volno, právě naopak!

Doba čtení: 1 minuta

Pro své posluchače připravilo nové letní programové schéma, které bude plné praktických rad o cestování v tuzemsku i zahraničí, informací o zajímavých místech v Česku či pozvánky na akce, které je třeba vidět.

Tým Rádia Impuls, v čele se zuřivým reportérem Alešem Růžičkou, projede Českou republiku křížem krážem. Posluchači se dozvědí podrobné informace o tradičních i neobvyklých tuzemských rekreačních oblastech, kde je lepší bydlet v hotelu a kde si naopak vychutnat romantiku kempování, kam zajet vlakem a kam dojít jedině po svých, jakou místní specialitu ochutnat a kde zažit pravé dobrodružství. Pamětihodnostem a pozoruhodnostem se bude věnovat pořad Máme Česko ráááádi, který se z víkendu rozšíří i do všedních dnů. Redaktorka Hanka Kracíková spolu s turistou Miroslavem Tausigem se každý týden zaměří na jeden region. Dění v jednotlivých regionech budou pečlivě sledovat také redaktoři-krajánci a budou posluchače Ráááádia informovat dřív než ostatní o všem zajímavém.

Rádio Impuls je tím nejlepším společníkem na prázdniny a díky němu budete hýřit optimismem i vy. Při svých cestách po České republice se dovíte nejenom aktuální zpravodajství a nejrychlejší dopravní informace z českých silnic, ale také zajímavosti z regionů či atraktivní rozhovory Václava Moravce. To vše doplněné tou nejlepší českou muzikou. Rádio Impuls je zkrátka i o prázdninách stále dobře naladěné.