Hlavní navigace

Prázdninové vysílání Ráááádia!

[Tisková zpráva] Praha, 27.června 2008 Dětem dnes začínají prázdniny a pro řadu dospělých doba dovolených. A prázdniny začínají také na Ráááádiu. To ale neznamená, že by si dalo na dva měsíce volno, právě naopak!

Sdílet

Pro své posluchače připravilo nové letní programové schéma, které bude plné praktických rad o cestování v tuzemsku i zahraničí, informací o zajímavých místech v Česku či pozvánky na akce, které je třeba vidět.

Tým Rádia Impuls, v čele se zuřivým reportérem Alešem Růžičkou, projede Českou republiku křížem krážem. Posluchači se dozvědí podrobné informace o tradičních i neobvyklých tuzemských rekreačních oblastech, kde je lepší bydlet v hotelu a kde si naopak vychutnat romantiku kempování, kam zajet vlakem a kam dojít jedině po svých, jakou místní specialitu ochutnat a kde zažit pravé dobrodružství. Pamětihodnostem a pozoruhodnostem se bude věnovat pořad Máme Česko ráááádi, který se z víkendu rozšíří i do všedních dnů. Redaktorka Hanka Kracíková spolu s turistou Miroslavem Tausigem se každý týden zaměří na jeden region. Dění v jednotlivých regionech budou pečlivě sledovat také redaktoři-krajánci a budou posluchače Ráááádia informovat dřív než ostatní o všem zajímavém.

Rádio Impuls je tím nejlepším společníkem na prázdniny a díky němu budete hýřit optimismem i vy. Při svých cestách po České republice se dovíte nejenom aktuální zpravodajství a nejrychlejší dopravní informace z českých silnic, ale také zajímavosti z regionů či atraktivní rozhovory Václava Moravce. To vše doplněné tou nejlepší českou muzikou. Rádio Impuls je zkrátka i o prázdninách stále dobře naladěné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).