Hlavní navigace

Prázdniny odletí ve Snídani s Novou

[Tisková zpráva] Velkolepé rozloučení se dvěma měsíci školního volna připravila pro své diváky Snídaně s Novou. V přímém přenosu budeme moci v pondělí 31. srpna 2009 sledovat, jak chvíle cestování, her a odpočinku navždy odletí horkovzdušným balónem do nenávratna.

Sdílet

Praha 28. srpna 2009 – Neobvyklým způsobem zakončí Snídaně s Novou letošní letní prázdniny v pondělí 31. srpna 2009. V přímém přenosu, který tentokrát moderují Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, nabídne nevšední zážitek pro ty, kdo mají rádi pohled na svět z ptačí perspektivy. O létání horkovzdušným balónem bude vyprávět zkušený pilot Ivan Lehký, a pokud bude vysílání přát počasí, odletí školní prázdniny 2009 v závěru vysílání v doprovodu moderátorů Snídaně s Novou do nenávratna.

V pondělí 31. srpna se na obrazovky vrací i nekonečný seriál Ulice. Na jaké nové postavy, prostředí a zápletky se můžeme těšit a co naše hrdiny čeká? To nám ve Snídani prozradí herečka Aneta Krejčíková, představitelka Gábiny Pumrové, producent seriálu Michal Reitler a hlavní autorka Lucie Poulová. Současně se vracejí i oblíbené on-line chaty s herci. Novou sezónu u počítačové klávesnice odstartuje Matyáš Valenta, představitel malého Františka. Jak prožil prázdniny a zda se těší do školy? Na tyto i spoustu dalších otázek bude odpovídat svým fanouškům 31. srpna 2009 od 17 hodin na chatu na webových stránkách seriálu www.nova.cz/ulice.

Dalším hostem poslední prázdninové Snídaně bude odborník na zdravou výživu Mgr. Pavel Suchánek, který vysvětlí, jak důležitá je pro děti zdravá snídaně a svačina stejně jako pitný režim. Chybět nebude ani tradiční dětská soutěž o zajímavé ceny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).