Hlavní navigace

Pražské Radio DJ přichází s exkluzivní novinkou

[Tisková zpráva] Od 1. října bude své posluchače pravidelně zásobovat unikátními sety DJs světových jmen - Carla Coxe, Davida Guetty, Eddieho Halliwella a Johna Digweeda.

Sdílet

Říjnem počínaje budou páteční a sobotní večery na Radiu DJ patřit té nejkvalitnější taneční hudbě. Mezi největší tahák bude patřit světová tech-housová jednička Carl Cox s mixem toho nejlepšího z parties v klubu Space na Ibize nebo WMC v Miami.

Dalším DJ, kterého na Radiu Dj uslyšíte, je superstar posledních týdnů David Guetta. Album One Love, z nějž pochází hity jako When Love Takes Over a Sexy Bitch, se stalo komerčním hitem. John Digweed pak patří mezi nejlepší electro Djs a je jedním z nejprodávanějších Djs ve své kategorii. To samé platí i o Angličanovi Eddiem Halliwellovi, který se může pyšnit dvěma vítězstvími v anketě o DJ roku časopisu Mixmag. Jeho sety si v letech 2005 – 2008 naladilo přes milion posluchačů BBC, je navíc autorem sedmi nejlepších dílů tamního pořadu Essential Mix

„Tento projekt je výjimečný exkluzivitou a hlavně hudbou, všichni DJ´s, kteří pro nás budou hrát, patří mezi největší jména. Navíc všichni si budou zvát i jiná slavná jména, takže je na co se těšit. Bude to ta největší světová party – každý týden doma, na střeše, v autě, ve vaně, prostě kdekoliv zrovna budete," potvrzuje ředitel Radia DJ Martin Pokorný s tím, že každý týden si posluchači budou moci naladit zbrusu nový set.

Série pravidelných hodinových a dvouhodinových setů známých světových DJs, která bude trvat celý rok. Mezi hosty zmíněných DJs budou patřit další hvězdy jako např. Fatboy Slim anebo Laurent Garnier.