Hlavní navigace

Ještě před nedělním startem Talentmanie navštívil Leoš Mareš děti na letním táboře

[Tisková zpráva] Taneční letní tábor ve Vestci u Hříměždic navštívili v pátek 27. srpna 2010 jako vyslanci Nadace Nova - moderátorka Odpoledních Televizních novin Kristina Kloubková a Leoš Mareš, moderátor nejzábavnější show podzimu Talentmania, která vtrhne na obrazovky již tuto neděli.

Sdílet

Praha, 28. srpna 2010 – Nadace Nova, moderátorka Odpoledních Televizních novin Kristina Kloubková a nejpopulárnější český moderátor Leoš Mareš, který zazáří již tuto neděli v prvním úvodním dílu nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania, navštívili v pátek 27. srpna 2010 dopoledne taneční tábor ve Vestci u Hříměždic u Slapské přehrady.

Na jejich návštěvu se těšilo zhruba 50 dětí, které jim předvedly, co se naučily během svého pobytu na pobytovém kurzu, zaměřeném především na výuku R´n´B, MTV dance, new style, funky, electric boogie a c-walk. Mnoho z nich by se podle Leoše Mareše skvěle uplatnilo v talentové show Talentmania. Tu si samozřejmě děti nenechají ujít a v neděli večer společně usednou k obrazovce, aby se kromě svého oblíbeného moderátora podívali i na spoustu tanečních soutěžních čísel.

Tváře TV Nova přivezly dětem spoustu dárků, nechyběla ani autogramiáda. Poté s nimi choreografka Kristina Kloubková na místě nazkoušela taneční sestavu, kterou speciálně pro ně připravila.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).