Hlavní navigace

Předsedou představenstva AVG Technologies se stal Dale Fuller

[Tisková zpráva] Jmenování šéfa představenstva je klíčové pro další růst společnosti

Sdílet

Amsterdam, 5. listopadu 2009 – Společnost AVG Technologies dnes oznámila, že Dale Fuller, který od března letošního roku působil jako výkonný ředitel společnosti, byl potvrzen ve funkci stálého předsedy představenstva.

Fuller v představenstvu AVG pracuje od loňského října a má už v této oblasti bohaté zkušenosti ze společnosti McAfee, Borland, Webgistix, Krugle, Phoenix Technologies, Guidance Software a Quest Aircraft Company. Fuller už několikrát prokázal, že je schopen společnosti úspěšně rozjíždět a vést i v kritických obdobích růstu. Před svým nástupem do AVG pracoval jako prozatímní ředitel a člen představenstva McAfee, jedné z největších společností v oblasti bezpečnostních technologií. Úkolem Dala Fullera v jeho nové funkci bude připravit AVG Technologies a její investory na další fázi růstu.

„Současné představenstvo společně s managementem firmy vedlo AVG k neustálému dosahování rekordních příjmů. Proto jsme v době, kdy očekáváme veřejnou nabídku akcií společnosti, chtěli upevnit klíčové manažerské role,“ řekl generální ředitel AVG Technologies J. R. Smith. „Těším se na pokračování Dalova strategického vedení během vstupu AVG do této další fáze růstu.”

Představenstvo AVG se nyní skládá ze zástupců Enterprise Investors, TA Associates, Benson Oak a Intel Capital.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).