Hlavní navigace

Představujeme novou alternarnativu k PHP

[Tisková zpráva]

Sdílet

Představujeme novou alternarnativu k PHP

Praha, 31. 5. 2004 – modFlex je nový produkt pro tvorbu dynamických webových stránek. Je založen na programovacím jazyce Flex, který je dílem dvojice autorů – Aleše Prochásky (prochaska@flex­language.com) a Ondřeje Tučného (tucny@flexlan­guage.com) z české firmy A & L soft, s.r.o.

Programátorům dynamických webových stránek nabízí novou úroveň kvality a rychlosti tvorby stránek díky vlastnostem jako je silná typová kontrola a celá řada dalších vlastností, které podporují bezpečné programování a prevenci chyb. modFlex nabízí snadný přechod z PHP díky plné podpoře dobře známých PHP knihoven. Navíc získávají uživatelé modFlexu možnost znovupoužívat kód napsaný pro webové stránky v aplikacích pro operační systém Windows – překladač jazyka Flex pro Windows je součástí instalace modFlexu.

modFlex je koncipován jako plug-in pro populární webový server Apache, je však dodáván i se samostatným jednoduchým webserverem. Pro usnadnění programování jsou k dispozici integrační balíky pro podporu programování ve Flexu ve známých vývojových prostředích včetně programů Eclipse, jEdit, EditPlus nebo UltraEdit. Pro vývojáře je připraven web hosting a emailová technická podpora, která je k dispozici sedm dní v týdnu po celých 24 hodin, obojí zdarma.

Flex je nový univerzální programovací jazyk klasické koncepce s rozsáhlými možnostmi a do detailů promyšlenými vlastnostmi. Umožňuje efektivní vývoj rozsáhlých distribuovaných multiplatformních aplikací i snadné psaní drobných jednoúčelových prográmků. Flex je vyvíjen od roku 1995 a byl použit pro implementaci rozsáhlého systému elektronického bankovnictví OfficeLine, na které spoléhá celá řada českých a slovenských bank.

modFlex je zdarma ke stažení na webových stránkách www.modflex.com. Na stejné adrese najdete i učebnici programovacího jazyka Flex, přístup k free-hostingu, diskusní skupiny, vzorové aplikace a příklady, technickou podporu a celou řadu dalších informací.

Další informace můžete získat na adrese:

support@modflex.com nebo na internetových stánkách www.modflex.com