Hlavní navigace

Přehled nejvýhodnějších hypermarketů naleznete na Internetu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Přehled nejvýhodnějších hypermarketů naleznete na Internetu

Praha 30.1.2001 – Na českém internetu vznikl nový zajímavý projekt, který monitoruje akční nabídky významných českých obchodních společností. Na adrese www.akcniceny.cz si můžete prohlížet a porovnávat nabídky společností Tesco, Asko nábytek, Hypernova, Prima, Elektrocity a Julius Meinl.

Za celým projektem stojí Sdružení Akční ceny, které založilo stejnojmenný server(www.ak­cniceny.cz). Tento projekt se zaměřuje na výhodné nabídky významných českých obchodních společností mezi niž patří i společnosti jako jsou Tesco, Asko nábytek, Hypernova, Prima, Elektrocity a Julius Meinl. Zároveň v probíhají jednání s dalšími významnými společnostmi, takže můžeme očekávat rozšíření akční nabídky o další zajímavé položky.

„Hlavní výhodou spolupráce mezi serverem akcniceny.cz a obchodními společnostmi je nabídka nejnižších cen. Letákové nabídky zveřejňované na stránkách serveru obsahují zboží s přechodně sníženými cenami a ty tak zpravidla jsou nejnižšími možnými cenami, které lze na českém trhu nalézt.“, řekl PR manažer společnosti Martin Pošta, a dodává „Navíc v sekci "Horký tip“ nalezneme tip týdne na absolutně nejzajímavější nákup. Ve spojení s výhodami internetového prostředí vzniká jedinečný způsob pravidelného sledování akčních cen a tudíž i vyníkající možnost dosažení významných úspor." vServer www.akcniceny.cz obsahuje uživatelsky jednoduché a příjemné prostředí s množstvím vyhledávacích funkcí (podle obchodní společnosti, podle města, podle kategorie apod.), s přehledem všech prodejen s otevírací dobou. U každé položky je podrobný popis i fotografie, což dále usnadňuje výběr požadované položky.

Tyto stránky je vhodné používat pro získávání informací o nejlepších cenách na českém trhu a při plánování nákupu.

Pro více informací kontaktujte:
Sdružení Akční ceny.cz, Budějovická 5, 140 00 Praha 4
Martin Pošta, PR manažer, martin.posta@ak­cniceny.cz, 0605–466 700
Dalibor Dušek, obchodní ředitel, dusek@akcniceny.cz, 0603–455 287