Hlavní navigace

Překročte hranice a zažijte vzrušení z přetaktování

[Tisková zpráva] Technologie ASUS Super Memspeed zvyšuje rychlost DDR3 pamětí o více než 90 procent.

Sdílet

Praha 23. května 2007 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje sérii základních desek P5K3/P5K nabízející výjimečné funkce pro přetaktování a vyladění výkonu. Díky inovacím, jako jsou exkluzivní technologie ASUS Super Memspeed, AI-Gear2 a AI Slot Detector, poskytují tyto desky uživatelům možnosti snadného přetaktování pro prolomení výkonnostních limitů, pomoc pro správnou instalaci PCIe/PCI zařízení a významnou úsporu energie.

Překročte hranice s funkcemi pro snadné přetaktování
Všechny základní desky ze série ASUS P5K podporují Super Memspeed – revoluční technologii, která přináší mimořádný výkon bez ohledu na různé specifikace DRAM a limity přetaktování. Překonáním dosavadních frekvencí FSB a DRAM s plnou podporou pro DDR3 1333 paměti s odezvou (CAS latency) od 7 do 10, zajišťují tyto desky svým uživatelům náskok před ostatními, chrání a zhodnocují jejich investice do PC. S přirozenou podporou DDR3 1333 mají tyto základní desky navrch v porovnání s ostatními technologiemi, které běží standardně na nižších frekvencích DDR3 1066 nebo vyžadují přetaktování, aby se dostaly alespoň na úroveň DDR3 1333. Díky lepším možnostem přetaktování je tak deska P5K3 Deluxe schopna přetaktovat DDR3 paměť až na 2 032 MHz, což představuje zvýšení frekvence až o 90,6 %, zatímco deska P5K Deluxe je schopna dosáhnout až 1 400 MHz s DDR2 pamětí.

Pomoc při správné instalaci PCIe/PCI zařízení
ASUS AI Slot Detector informuje uživatele, zda jsou PCIe/PCI karty při instalaci správně zasunuty do konektorů. Stačí připojit napájecí kabel do zásuvky a i bez zapnutí PC a spuštění operačního systému lze podle indikačních LED na desce zjistit, zda jsou karty dobře zapojeny. Tato inovativní funkce pomáhá uživatelům při stavbě a vylepšování PC.

Ochrana životního prostředí díky úspoře energie při provozu počítače AI Gear2 dovoluje uživatelům vybrat si ze čtyř profilů (Maximální výkon, Vysoký výkon, Střední výkon a Maximální úspora energie) pro nastavení frekvence a napájecího napětí procesoru, aby se minimalizovala hlučnost systému a spotřeba energie. Pokud například uživatelé pracují s textovým editorem nebo jinými na výkon nenáročnými aplikacemi, mohou v prostředí operačního systému kdykoli přepnout na úsporný režim a ušetřit tak až 50 % energie pro napájení procesoru.

Všechny tyto inovativní technologie základních desek ASUS P5K3/P5K přinášejí uživatelům nižší teplotu, stabilní přetaktování, menší hlučnost a větší úsporu energie tak, aby splnily jejich požadavky na přetaktování a výkon.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).