Hlavní navigace

PREMIER LEAGUE NA PRIMĚ, A TO ŽIVĚ!

[Tisková zpráva] Nejenom pro příznivce fotbalu, ale i pro milovníky dobré a kvalitní hry a napětí připravila Prima TV přímé přenosy z anglické Premier League. „Jsme rádi, že na základě dlouhodobého kontraktu můžeme divákům nabídnout od 11. srpna živě zápasy nejprestižnější a divácky nejatraktivnější ligové soutěže na světě. Potvrzujeme tak, že jsme připraveni na velký fotbal včetně Euro 2008. Jeho hlavní tváří se na obrazovkách Primy stane Vladimír Šmicer,“ potvrdil dnes výkonný ředitel Prima TV Petr Chajda.

Sdílet

Každou sobotu od 16 hodin diváci uvidí v akci Manchester United, Chelsea, Liverpool, Arsenal a všechny další elitní týmy Premier League. Jejich dresy oblékají ty největší fotbalové hvězdy světa v čele s českým reprezentantem Petrem Čechem v brance Chelsea a záložníkem Arsenalu Tomášem Rosickým. Z českých hráčů působí v Anglii také Patrik Berger v Aston Ville, David Rozehnal v Newcastlu a Radek Černý v Tottenhamu.

Sportovní redaktoři Prima TV budou komentovat zápasy a divákům nabízet výsledky, vítězství, prohry, remízy, pocity, nálady, formu fotbalistů a další zajímavosti z fotbalového trávníku i ze zákulisí. Do studia si budou zvát odborníky, kteří společně s nimi budou analyzovat zápasy.

Všechny zápasy budou vysílány živě s výkopem v 16:00. „Ke každému utkání se připravuje studio, které zahájí své vysílání cca 20 minut před začátkem střetnutí. Do studia budeme zvát hosty, kteří mají ze svého fotbalového působení vztah k anglickému fotbalu, prostor dostanou aktivní i bývalí hráči, trenéři, fotbaloví experti i novináři. Zápas bude komentovat dvojice ve složení profesionální komentátor a spolukomentátor nejen z řad fotbalových odborníků,“ doplnil šéfredaktor sportu televize Prima Jiří Nikodým. Moderně zpracované studio nabídne kompletní předzápasový servis s aktuálními informacemi, statistickými údaji a prognózami. O přestávce a po skončení utkání budou připraveny analýzy klíčových situací a výsledkové a statistické shrnutí.

Jedním z hlavních a nejčastějších hostů, který usedne do studia, bude hráč, který strávil 6 let v FC Liverpool, s nímž triumfoval v Lize mistrů, VLADIMÍR ŠMICER.

Vladimír Šmicer se vstupem do tohoto projektu stává ambasadorem EURO 2008, tedy hlavní fotbalovou tváří spojenou s přicházejícím evropským šampionátem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).