Hlavní navigace

PREMIER LEAGUE pokračuje na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Sportovní televizi Galaxii sport se opět podařilo získat tříletý kontrakt na vysílání anglické Premier League. Pokračujeme ve vysílání nejkvalitnější fotbalové ligy světa a navazujeme tak na předchozí léta. Do začátku nové sezony zbývá už jen několik týdnů a diváci se opět mohou těšit na mimořádnou dávku přímých přenosů, zajímavých reportáží přímo z místa dění a doprovodných pořadů! Rozjezd nové sezony na Galaxii sport bude jednoznačně v režii top týmů ligy! V sobotu 11. srpna se na Galaxii sport představí tým Liverpoolu proti celku Aston Villy. Den poté, tedy v neděli 12. srpna si svoji letošní premiéru odbudou i další adepti na titul - Arsenal, Manchester United a londýnská Chelsea.

Sdílet

V Hradci Králové 24. července 2007 – V sezoně 2007/2008 nabídne Galaxie sport všem svým předplatitelům v České republice i na Slovensku pět zápasů z každého hracího kola anglické Premier League, což v součtu znamená celkem 190 přímých přenosů za sezonu Nebudou chybět ani divácky oblíbené doprovodné pořady – Týden v Premier League a Premier League Preview. Každé pondělí ve 20:00 hodin budou moderátoři Galaxie sport Jakub Otava a Tomáš Radotínský hodnotit uplynulý týden v Premier League a již tradičně v pátek ve 20:00 hodin Vás půlhodinový magazín Premier League Preview pozve na víkendové zápasy. Jak přímé přenosy, tak i magazíny budou nově obohaceny příspěvky exklusivního reportéra Galaxie sport Martina Zemana, který bude přímo v místě dění v Anglii.

Každou sobotu od 16:00 hodin bude televizní stanice Prima vysílat přímý přenos vybraného zápasu anglické Premier League. Pokud se Galaxie sport rozhodne vysílat přímý přenos ve stejném čase jako Prima, nabídneme divákům alternativní utkání vybrané ze zbývajících 4–5 zápasů. A v tomto případě v oblastech, kde do vysílání Primy TV vstupují v 16:00 hodin regionální studia, diváci Galaxie sport o svůj přenos z Premier League nepřijdou. Dále Galaxie sport v přímém přenosu přinese všechna kola, která budou z důvodu anglických pohárů a reprezentačních pauz přeložena na jiný termín, zpravidla na úterý a středu.

Lahůdkou následující sezony budou především zápasy nejsilnějších týmů anglické ligy. Stejně jako v uplynulých ročnících odehraje FC Liverpool většinu zápasů z důvodu větší bezpečnosti a menší konzumace alkoholu v dřívějších časech, a to zpravidla v sobotu od 13:45 hodin. Naopak Manchester United, Arsenal či Chelsea kladoucí maximální důraz na sledovanost odehrají většinu zápasů až v neděli, obvykle od 17:00 hodin, kdy anglické rodiny tráví čas pohromadě.

Z úvodních osmi kol (40 přímých přenosů) za zmínku jistě stojí následující duely, které by si diváci neměli nechat ujít:
19. srpna – Manchester City vs. Manchester United, Liverpool vs. Chelsea
26. srpna – Manchester United vs. Tottenham
2. září – Aston Villa vs. Chelsea
23. září – Manchester United vs. Chelsea

Na blížící se sezonu anglické Premier League se již těší kompletní komentátorský tým ve složení Jakub Otava, Tomáš Radotínský, Viktor Blažek, Vlastimil Kaiser, Václav Pilný, Slavo Jurko a Martin Zeman.

Všem divákům a fanouškům Premier League přejeme příjemné zážitky při sledování přímých přenosů a doprovodných pořadů na Galaxii sport!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).