Hlavní navigace

Premiéra Battlestar Galactica na Nově Cinemě

[Tisková zpráva] Příjemnou novinku uchystal všem fanouškům žánru sci-fi hned od počátku nového roku filmový kanál Nova Cinema. Od soboty 1. ledna 2011 odstartuje premiérové vysílání IV. řady amerického kultovního seriálu Battlestar Galactica.

Sdílet

Praha, 28. prosince 2010 – S počátkem nového roku 2011 odstartuje filmový kanál Nova Cinema premiérové vysílání lahůdky pro všechny milovníky sci-fi žánru – IV. řadu populárního seriálu Battlestar Galactica. Fantastická sága o boji posledních lidských jedinců o přežití proti smrtelnému rodu Cylonů a hledání nového místa pro život tak pokračuje i na českých obrazovkách.

Řada robotů Cylons se vrací z exilu s jediným cílem – zničit civilizaci, která je vynalezla. Jedná se o skupinu Cylonů, která kdysi experimentovala s lidskými zajatci a vyvinula prvního Cylona, který byl částečně stroj a částečně živočich. A teď, po desetiletích, stejní Cyloni zajali lidský vědecký tým.

Při boji o záchranu flotily exploduje jedna z lodí i s Karou „Starbuck“ Thrace na palubě. Posádka však zažije šok, když se Kara znovu objeví, živá a zdravá. Navíc tvrdí, že byla na planetě Zemi a že tam posádku dokáže dovést, čemuž ale pochopitelně nikdo příliš nevěří…

Seriál Battlestar Galactica si získal miliony fanoušků po celém světě a posbíral také řadu ocenění včetně mezinárodních televizních cen Emmy.

Battlestar Galactica IV od 1. ledna 2011 každou sobotu ve 20.00 dvě epizody na Nova Cinema