Hlavní navigace

Premiéra filmu Taková normální rodinka v sobotu na TV Nova

[Tisková zpráva] Film Taková normální rodinka, komedii o směšných lidských slabůstkách, komických i absurdních situacích, ale především o sounáležitosti, toleranci a lásce, která drží rodinu pohromadě i v nejtěžších situacích, uvede TV Nova v televizní premiéře v sobotu 31. října ve 20 hodin. Nova se současně podílela na jejím vzniku jako koproducent.

Sdílet

Praha 29. října 2009 – Celovečerní film Taková normální rodinka vznikl v roce 2008 na motivy stejnojmenné knihy Fan Vavřincové, podle níž byl již koncem 60. let minulého století natočen jeden z nejoblíbenějších českých seriálů. Režisér a scenárista Patrik Hartl tentokrát převedl již známé postavy do současnosti, prostředí přesunul z města na venkov a nabídl nový filmový příběh a nové komické situace.

V hájence spolu žijí čtyři generace rodiny Hanákových. Sedmdesátiletá babička (Lilian Malkina), jejíž vášní je psaní detektivek, její dcera, paní Hanáková (Eva Holubová), která o celou rodinu pečuje jako matka rodu, její manžel, výpravčí Hanák (Jaromír Dulava), jehož celoživotními láskami jsou zvířata všech druhů a velikostí, a jejich dvě dcery. Starší Pavla (Vanda Hybnerová) vychovává s mužem Petrem (Luboš Kostelný) dva hyperaktivní syny-raubíře (Adam Mišík, Štěpán Krtička), mladší Káča (Monika Zoubková) právě řeší vážný problém. Po krátké známosti se studentem Zdeňkem (Jiří Mádl) zjistila, že je těhotná, a tak jí nezbývá nic jiného, než ho své praštěné rodince představit. Všichni mají o Kateřinu a její budoucí štěstí přirozeně strach, takže hodlají budoucího ženicha nejprve pečlivě prověřit, což znamená, že Zdeňka čeká řada nástrah a zkoušek.

Úspěšnou filmovou komedii Patrika Hartla Taková normální rodinka uvidí televizní diváci poprvé v sobotu 31. října ve 20 hodin na obrazovkách televize Nova, která je současně jejím koproducentem. Snímek vznikl v producentském týmu, jež se podílel i na úspěšných komediích z produkce a koprodukce Novy Román pro ženy a Účastníci zájezdu.