Hlavní navigace

Premiéra II. řady velkého televizního románu Pojišťovna štěstí již na podzim

[Tisková zpráva] Již za necelé dva měsíce uvede televize Nova II. řadu seriálu Pojišťovna štěstí, jejíž premiéru připravila jako utajovaný podzimní dárek divákům. V nových třinácti dílech velkého televizního románu se setkáme jak s hrdiny již důvěrně známými, tak s některými novými postavami. TV Nova nabídne divákům Pojišťovnu štěstí jako komplet. Už od 4. září, tedy ještě před premiérou očekávané druhé řady, si totiž budou moci znovu připomenout spletité osudy hrdinů první řady seriálu.

Sdílet

Praha 18. srpna 2006 – Druhá řada velkého televizního románu Pojišťovna štěstí patří k nejočekávanějším televizním událostem podzimu. Jeho první cyklus se totiž mohl pochlubit jak rekordním zájmem diváků (průměrně ho sledovalo 3538 tisíc diváků od 4 let), tak několika cenami (Pořad roku v anketě ANNO 2004, Seriál roku a Absolutní vítěz v anketě TýTý 2004), a právě jeho fanoušci se „zasloužili“, že Nova uvede dalších třináct pokračování již nyní.

„Pojišťovnu štěstí si doslova vybojovali diváci. Bombardovali nás dopisy, e-maily a telefonáty a neustále vyzvídali, jak bude příběh Anny, Dagmary a Tomáše pokračovat. Proto jsme se rozhodli připravit jim k podzimním večerům tento dárek,“ vysvětluje tisková mluvčí televize Nova Veronika Šmítková.

Diváci tak budou moci znovu prožívat spletité osudy dvou krásných žen, Dagrmary a Anny, jimž život zkřížil jeden muž – ředitel pojišťovny Tomáš. Opět půjde o příběhy plné životních lásek, výher a proher. Kromě známých hrdinů však uvidíme i postavy nové, z nichž nejdůležitější je JUDr. Filip Krása s dcerou Edinou. Oba přijíždějí na nedaleký zámek a nalézají zde více, než čekali. Hrají je Jaromír Hanzlík a Michaela Ochotská.

Bez zajímavosti není, že při natáčení nové řady museli tvůrci a scenáristé rychle reagovat na nečekanou životní situaci představitelky jedné z hlavních ženských rolí. Alena Antalová totiž začala natáčet v pátém měsíci těhotenství a scenáristka Eva Papoušková rychle propojila skutečnost se seriálovou fikcí. I Anna čeká v nových dílech miminko, které později „hraje“ skutečná dcera herečky.

Nové díly uvede Nova již v říjnu vždy v pondělí a středu ve 20:00, ještě před nimi si však připomeneme celou první řadu. Ve stejné dny a ve stejném čase již od 4. září. Zároveň však tvůrci již připravují i řadu třetí, jejíž natáčení začne v podzimních měsících.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).