Hlavní navigace

Premiéra kultovního seriálu Osbournovi na MTV

[Tisková zpráva] Vzrušující reality show přináší v jarní sezóně od 17. února 2010 svým divákům hudební kanál MTV. Pohled do soukromí Ozzyho Osbourna, jenž je idolem Ozzáka ze sitcomu TV Nova Comeback, a jeho dysfunkční rodiny vysílá MTV každou středu ve 22 hodin.

Sdílet

Praha 12. února 2010 – Reality show Osbournovi nabídne necenzurovaný pohled do soukromí rockové superstar Ozzyho, jeho manželky a manažerky Sharon a dvou z jejich tří dětí Jacka a Kelly.

Tímto projektem odstartovala MTV zcela nový žánr reality show, v níž celebrity pouštějí do svého soukromí média, a nechávají je tak nahlédnout do nejintimnějších zákoutí svého života. „Seriálem Osbournovi jsme doslova vytvořili zcela nový televizní formát,“ prohlásil Brian Graden, programový ředitel MTV Networks Group. „Osbournovi byli úplně první, kdo se nechali denně natáčet kamerami, a tato show měla obrovský vliv na širší televizní kulturu.“

Ve čtyřech sériích, čítajících 51 dílů, budeme svědky každodenních aktivit kontroverzní rodinky, od běžných úkonů, jako je návštěva zubaře či plánování dovolené, přes kritické okamžiky, které představovalo Sharonino onemocnění rakovinou nebo Jackova odvykačka, až po Ozzyho nehodu na čtyřkolce, při níž málem zahynul. Seriál se začal vysílat v roce 2002 a jeho první řada je dosud nejsledovanějším seriálem z produkce MTV vůbec.

Osbournovi od 17. února 2010 každou středu od 22 hodin dva díly za sebou na MTV

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).