Hlavní navigace

Premiéra megafilmu 10 000 př. n. l. již v sobotu v prime time!

[Tisková zpráva] Další filmovou lahůdku připravila svým divákům televize Nova. Premiéru kanadsko-amerického dobrodružného dramatu 10 000 př. n. l., odehrávající se ve starověku, uvidíme v sobotu 26. února 2011 ve 20 hodin.

Sdílet

Praha, 25. února 2011 – Mimořádnou lahůdku nabídne svým divákům v sobotu 26. února 2011 televize Nova. V hlavním večerním vysílacím čase, od 20 hodin, vysílá premiéru kanadsko-amerického dobrodružného filmu 10 000 př. n. l. Režisérem projektu je osvědčený hollywoodský specialista na sci-fi žánr Roland Emmerich, jenž má na svém kontě takové kinematografické skvosty, jak je akční sci-fi Den nezávislosti či sci-fi thriller Den poté.

Mimořádně dynamický filmový zážitek, odehrávající se ve starověké době lovců mamutů, se nesnaží věrně nastínit obraz minulosti, ale nabídnout efektní podívanou. Vypráví příběh příslušníka horského kmene, mladého lovce DeLeha, jenž objeví nejsilnější vášeň svého srdce – krásnou Evolet. Jenže do vesnice vtrhnou jednoho dne neznámí nájezdníci, kteří ji unesou. DeLeh se vydává se skupinou nejodvážnějších lovců po jejich stopách, rozhodnut jít za svou láskou třeba až na konec světa. Při svém putování se utkají se šavlozubými tygry, prehistorickými stvůrami i sami se sebou. Na konci cesty je navíc čeká setkání se Ztracenou civilizací. Musí se semknout a utkat se s bohem, který nemilosrdně zotročuje jejich lid.

10 000 př. n. l. – TV Nova, sobota 26. února 2011 ve 20:00