Hlavní navigace

Premiéra megafilmu Sex ve městě v sobotu na Nově!

[Tisková zpráva] Televizní premiéru úspěšného celovečerního filmu Sex ve městě připravila pro všechny fanoušky legrace i romantiky televize Nova. V sobotu 7. května 2011 od 20 hodin se diváci znovu setkají s oblíbeným čtyřlístkem přítelkyň, aby se dozvěděli, co je u nich nového čtyři roky po skončení natáčení populárního stejnojmenného amerického seriálu.

Sdílet

Praha, 6. května 2011 – Úspěšný megafilm Sex ve městě, natočený jako volné pokračování populárního stejnojmenného seriálu, uvede v sobotu 7. května 2011 ve 20 hodin televize Nova. V televizní premiéře se diváci znovu setkají s newyorskou novinářkou Carrie Bradshawovou v podání Sarah Jessiky Parker a jejími přítelkyněmi Samanthou Jones (Kim Cattrall), Charlotte York (Kristin David) a Mirandou Hobebs (Cynthia Nixon), aby se dozvěděli, co všechno se událo v jejich životech i newyorské high society za čtyři roky od poslední klapky stejnojmenného seriálu. Skončí vztah Carrie a pana Božského svatbou? Dokáže Samanthu uspokojit jeden jediný muž? Má Charlotte šanci konečně otěhotnět? A podaří se Mirandě vybudovat trvalý šťastný vztah?

Rok od roku přicházejí do New York City další a další rádoby navždy dvacetileté ženy, aby tu hledaly naplnění svých dvou snů – společenské postavení a lásku. V celovečerním filmu scenáristy, režiséra a producenta Michaela Patricka Kinga, jenž je duchovním otcem i stejnojmenného seriálu, patřícího k nejúspěšnějším projektům svého druhu vůbec, vypráví hlavní hrdinka Carrie Bradshawová s ještě sžíravější ironií další kapitolu o sexu, lásce a nezávislých Newyorčankách, posedlých především módou. Snímek zastihuje čtveřici nerozlučných přítelkyň v době, kdy se snaží nejen rozvíjet kariéru a fungující vztahy, ale zároveň se připravují na mateřství, svatbu a koupi nemovitostí na Manhattanu. Některé problémy však Manhattanem teprve začínají.