Hlavní navigace

Premiéra nového sitcomu Láska, s.r.o. od středy na Nova Cinema

[Tisková zpráva] Láska, s.r.o. (Love, Inc.), nový americký komediální seriál, se již zítra představí v premiéře na obrazovkách stanice Nova Cinema. S týmem seznamovací agentury se diváci budou setkávat od středy 22. září každý den, sedm dní v týdnu, vždy v 19.30 hodin.

Sdílet

Praha 21. září 2010 – Láska, s.r.o. je název seznamovací agentury, jejíž jméno se stalo i titulem celého seriálu. Zavede nás mezi tým dohazovačů, kteří pracují na tom, aby každý zhrzený zákazník dostal možnost najít ideální protějšek – sami však v této oblasti zrovna nezáří a mají co dohánět.

Hlavní slovo má Denise Johnsonová (Busy Philips), energická, pragmatická mladá žena, které se v soukromém životě nedaří najít si toho pravého. Pak je tu majitelka agentury Cley Lavoy (Holly Robinson Peete), jež se právě rozvádí a tak se nenápadně hledá partner i pro ni. „Projekt Clea“ však potřebuje týmovou souhru, a tak na něm Denise a ostatní zaměstnanci agentury usilovně pracují. Další členkou týmu je Francine (Reagan Gomez-Preston), temperamentní „party girl“, která dokáže rozjet večírek, i když je zrovna po ruce jen prostředek na mytí oken. Recepční a asistentka Viviana (Ion Loverman) pochází z Argentiny a má jediný cíl: sehnat amerického nápadníka, který by si ji vzal. To by jí zajistilo zelenou kartu a jistotu, že může zůstat ve Spojených státech. A mezi těmito ženami se zvolna pohybuje nekonformní, výstřední lenoch Barry (Vince Vieluf), který chce žít jen podle svých pravidel.

Cílem seriálu Láska, s.r.o. je především bavit, a daří se mu to velmi dobře, ale za vtipnými situacemi se skrývá i lehké zamyšlení. Co je to láska? Je to ten pocit, že se země otřásla, nebo snad příjemná jistota, že mám vedle sebe někoho, s kým je mi dobře, rozumíme si a věřím mu?

Láska, s.r.o. od 22. září 2010 na Nova Cinema každý den v 19.30 hodin