Hlavní navigace

Exkluzivní premiéra videoklipu Martina Haricha na MTV!

[Tisková zpráva] Od úterý 19. července 2011 bude televize MTV exkluzivně vysílat první videoklip finalisty Česko Slovenské SuperStar Martina Haricha! Premiérový singl nadějného zpěváka nese název Nezvestná a diváci ho mohou vidět i v úterním ranním vysílání Snídaně s Novou.

Sdílet

Praha, 18. července 2011 – Po premiérách nových videoklipů populárních Charlie Straight, Mad Skilla&Rytmuse, Moniky Bagárové a Bena Christovaa přináší česko-slovenská verze stanice MTV exkluzivně další novinku. Na světě už je první hudební videoklip nejmladšího finalisty letošní Česko Slovenské SuperStar Martina Haricha s názvem Nezvestná. Světu bude klip představen právě prostřednictvím MTV již v úterý 19. července 2011, kde bude ke shlédnutí od 8 hodin výjimečně každou hodinu a zároveň na webu www.mtv.cz a facebook.com/mtvo­ficialni. Televizním divákům se Nezvestná představí také v úterním ranním vysílání Snídaně s Novou po 8. hodině.

První klip točil Martin v Bratislavě v interiérech studia Music creative house, v exteriérech na Kramároch a na jednom z bratislavských sídlišť. Nepříznivé počasí komplikovalo natáčení, které se nakonec protáhlo na dva dny. Fanynky jistě potěší, že jejich idol hledá ve videoklipu dívku svých snů.

Patnáctiletý zpěvák z Liptovského Mikuláše byl jednou z hlavních a nejvýraznějších postav druhé řady Česko Slovenské SuperStar. Nejen porotě soutěže učarovalo jeho charisma a bezprostřednost. Během krátké doby vznikl Martinův početný fanklub dívek, které každé vystoupení svého idolu doprovázely neutišitelným jekotem a mnohdy i omdléváním.

Martin má už v tak nízkém věku kromě zpěvu i skladatelské zkušenosti. Autorsky se podílí na repertoáru své vlastní kapely a odborníci o něm mluví jako o velké naději současné československé pop music.