Hlavní navigace

Premiéra závěrečné řady Plastické chirurgie s.r.o. od pátku na Nově Cinemě

[Tisková zpráva] Nová a zároveň poslední řada jednoho z nejprovokativnějších amerických seriálů a kultovního díla milovníků černého humoru přichází na české televizní obrazovky. Již v pátek 3. června ve 21.45 uvede filmový kanál Nova Cinema českou premiéru 6. řady seriálu Plastická chirurgie s.r.o.

Sdílet

Praha, 31. května 2011 – Šestou a závěrečnou řadu úspěšného amerického televizního seriálu Plastická chirurgie s.r.o. uvádí v české premiéře filmový kanál Nova Cinema. První epizodu uvidíme již v pátek 3. června 2011 ve 21.45. Řada přináší devatenáct epizod příběhů plastických chirurgů Seana McNamary a Christiana Troye a je opět plná nečekaných zvratů, podrazů, prapodivných postav a šílených operací.

Ekonomická krize se nezastavila ani před branami soukromé kliniky, kterou společně provozují v Los Angeles dva povahově zcela odlišní plastičtí chirurgové, a tak se Sean a Christian musí pořádně ohánět, aby udrželi svou praxi, a současně řešit osobní vztahy a problémy, ať už jsou to Seanovy finanční potíže, nebo Christianův spor s pomstychtivou Liz. Čeká je setkání s novým kolegou doktorem Hamouiem (Mario López), který je ochoten klinice v době hospodářské krize pomoci a stát se jejich společníkem. Na jeho popud je natočen působivý reklamní spot, který na kliniku láká nové klienty. Objeví se noví pacienti a operace, některé ještě podivnější než v předchozích řadách, potíže, hádky a podrazy, nečekané zvraty, vztahové propletence… A také několik nových postav, které doplní i pár navrátilců, mimo jiné transexuální Ava (Famke Janssen) či mafián Escobar Gallardo (Robert LaSardo).

Plastická chirurgie s.r.o. VI – Nova Cinema od 3. června 2011 každý pátek ve 21.45