Hlavní navigace

Premiérový víkend na TV Nova

[Tisková zpráva] Premiérový víkend připravila pro své diváky televize Nova. V sobotu 6. března 2010 uvede ve 20:00 televizní premiéru divácky úspěšné komedie režiséra Jana Hřebejka U mě dobrý, která vznikla za podpory TV Nova. V neděli 7. března 2010 odstartuje ve 22:30 první řadu amerického krimiseriálu Zvíře, v hlavní roli s Patrickem Swayzem.

Sdílet

Praha 4. března 2010 – Víkend plný novinek připravila pro své diváky televize Nova. V sobotu 6. března 2010 uvede od 20.00 televizní premiéru divácky úspěšného českého filmu U mě dobrý. Komedii na motivy povídek Petra Šabacha natočil podle scénáře Petra Jarchovského režisér Jiří Hřebejk. Snímek založený na svérázném humoru se ohlíží do 90. let minulého století, období prvních krůčků na novém, neprobádaném území rašícího českého kapitalismu.

Šest přátel, zahrádkářů a rybářů, se schází v malebné přístavní hospodě U Buddyho na Libeňském ostrově. Jejich poklid u desetníkového mariáše skončí, když se jeden z nich stane obětí falešných hráčů z Vysočanské tržnice. A tak jako ve starých westernech berou zákon do vlastních rukou. O dobrou zábavu se přičiní skvělými hereckými výkony Boleslav Polívka (Mrklas), Jiří Schmitzer (Tonda), Lenka Vlasáková (Andula), Josef Somr (Balun), Miroslav Vladyka (Kája), Simona Babčáková (Jíťa) a další.

V neděli 7. března ve 22:30 vysílá televize Nova další premiéru – první díl dramatického seriálu Zvíře, poslední projekt, v němž ztvárnil hlavní postavu nezapomenutelný americký herec a tanečník Patrick Swayze (zemřel 14. září 2009). Jeho veterán FBI Charles Bakerovi je agent v utajení, používající velmi neortodoxní metody. Pokouší se dopadnout nejnebezpečnější zločince tím, že se rozplyne v jejich světě. Navíc cvičí nováčka Ellise Dovea, aniž tuší, že je na něj nasazen jako dvojitý agent, protože si jeho nadřízení myslí, že Barker přešel na druhou stranu. A to ještě netuší, že začal vlastní vyšetřování spiknutí uvnitř FBI.

U mě dobrý 6. března ve 20:00 na TV Nova
Zvíře 7. března ve 22:30 na TV Nova