Hlavní navigace

Přemysl Sobotka hostem diskusního pořadu Téma Deníku na UPC Express TV

[Tisková zpráva] Šéf Senátu Přemysl Sobotka je i nadále odhodlán ucházet se o křeslo prezidenta

Sdílet

Praha, 12. 4. 2010. Hostem diskuzního pořadu Téma Deníku vysílaného na televizní stanici UPC Express, která je šířena ve všech nabídkách analogové i digitální kabelové televize UPC, je tentokrát předseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka.

Přemysl Sobotka je i nadále odhodlán ucházet se o křeslo prezidenta po Václavu Klausovi. A to za předpokladu, že bude mít silný mandát ze svojí mateřské ODS. Přemysl Sobotka to potvrzuje v aktuálním vydání pořadu Téma Deníku jeho moderátorovi Janu Kličkovi. „Zatím jsem vedl jenom neformální konzultace a žádnou negativní reakci jsem nezaznamenal,“ uvádí šéf horní komory parlamentu. Pokud by byl zvolen, má Přemysl Sobotka i jasnou představu o svém působení. „Chtěl bych být prezident,který staví mosty mezi lidmi, prezident, který lidi spojuje,“ říká Přemysl Sobotka. Reaguje také na tragický skon polského prezidenta při leteckém neštěstí a vrací se i k pražskému summitu prezidentů USA a Ruska. Divákům UPC Express prozrazuje nejenom pozadí přípravy celé akce, ale ukáže jim také originál jídelního lístku, podepsaného Barackem Obamou i Dmitrijem Medveděvem.

Pořad Téma Deníku moderuje a připravuje Jan Klička, vedoucí domácí redakce těchto novin.

Téma Deníku je čtrnáctidenník a diskuse trvá třicet minut. Při premiéře se vysílá celkem čtyřikrát a během následujících dvou týdnů je pak každý den několikrát reprízován. Zájemci ho mohou shlédnout také na You Tube.com pod heslem „tema deniku premysl sobotka“. Na adrese jsou k dispozici i dřívější vydání pořadu.

UPC Express je informační, zpravodajský, publicistický a zábavní televizní kanál kabelové televize UPC, vysílaný v centrální pražské variantě a v osmi variantách regionálních. Je dostupný všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).