Hlavní navigace

Přes internet koupíte dudlík i kočárek

[Tisková zpráva] PRAHA, 27. září 2006 – Kočárky, dětské postýlky, ale i dudlíky můžete od pondělí nakoupit na novém obchodě Mimina.cz. Ten se stal již 21. obchodem nákupní galerie MALL.cz.

Sdílet

„Řada našich stálých zákazníků postrádala internetový obchod se zbožím pro malé děti – spuštění obchodu Mimina.cz bylo tedy dalším logickým krokem v rozvoji MALL.cz,“ uvedl Ondřej Fryc, předseda představenstva společnosti.

Nový obchod Mimina.cz nabízí ve více než 40 kategoriích zboží světových značek (Römer, Zekiwa, Chicco, atd.). Zákazníci mohou koupit vše od dudlíku, přes chůvičky, až po autosedačky a kočárky v různých tvarech a barvách. Samozřejmostí je i nákup na splátky a doprava zboží až k zákazníkovi do domu.

„S rostoucí porodností předpokládáme, že stále více zákazníků bude chtít nakupovat přes internet pro své děti úplně všechno,“ doplňuje produkt manažer obchodu Tomáš Kubeš. Pravdivost slov potvrzuje i první objednávka, ve které si zákaznice ze středních Čech objednala zároveň dudlík, hračku a autosedačku pro své dítě.