Hlavní navigace

Přes novou Úschovnu.cz lze posílat až 2GB dat

[Tisková zpráva] Úschovna.cz se 1.7. 2010 představila v novém. Nový provozovatel přinesl nejen nový vzhled, ale hlavně rozšíření nabídky. Úschovna se tímto stává jedinou službou na českém webu, kde je možné jednoduše a bezpečně poslat až 2GB dat.

Sdílet

Nový provozovatel Capsa-Premier s.r.o. ponechal všechny výhody a funkce, na které jsou uživatelé Úschovny zvyklí, navíc přinesl jejich zdokonalení. Uživatelé mohou stále posílat velké soubory zdarma, a to nově až 300MB s možností vyzvednutí zásilky po dobu až 14 dnů. Vedle toho nabízí Úschovna nyní i nadstandardní placené služby pro přenos nadlimitních dat do velikosti 2GB a dobou uložení až 90 dnů. Tyto služby lze využít jednoduše pomocí placené SMS v hodnotě 30, 50 nebo 79 Kč. Příjemnou změnou je také snížení kroků pro uložení zásilky a zlepšení intuitivního ovládání.

„Rádi bychom i do budoucna rozšiřovali Úschovnu o další vylepšení, aby se k nám uživatelé rádi vraceli. Na některých z nich se již v tuto chvíli pracuje, uživatelé se mohou těšit například na možnost zaheslování zásilky pro vyšší bezpečnost nebo upozornění odesílatele na první stažení,“ řekl Jan Raab, jednatel společnosti Capsa-Premier s.r.o.

Každé zavedení nového systému se neobejde bez drobných technických potíží, které se nevyhnuly ani převzetí domény Úschovna.cz. „Jsem rád, že i přesto mohu oznámit, že nyní je již Úschovna plně v provozu, a to na posílené lince a více serverech než u předchozího poskytovatele,“ dodal Jan Raab.

Úschovna.cz je nejznámějším českým serverem pro zasílání objemných příloh. Je převážně užívána zaměstnanci firem pro pracovní účely jako způsob zasílání objemných dat klientům či dodavatelům. Služeb úschovny využije každý měsíc 500 000 uživatelů (z toho 250 000 unikátních), kteří zobrazí více než 1,5 milionu stránek a obdrží cca 500 000 emailových zpráv. Nový provozovatel poskytuje nyní zaváděcí ceny na reklamní prostory s výraznými slevami.

Novým majitelem známé služby pro posílání velkých souborů se stala společnost Capsa-Premier s.r.o., která vznikla sdružením serveru Capsa.cz a společností PREMIER System, a.s. a Witto, s.r.o. Capsa.cz je webový systém pro trvalé sdílení dat v týmu a správu projektů, PREMIER system, a.s. se zabývá vývojem a prodejem ekonomicko-informačního systému, WITTO, s.r.o. je účetní společnost poskytující své služby na Slovensku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).