Hlavní navigace

Přes PaySec lze nyní také darovat peníze

[Tisková zpráva] Praha, 25. září 2008 - V odpověď na poptávku stovek českých webů po přímé dostupnosti plateb PaySec vzniklo nové řešení: Platební a Darovací tlačítka PaySec. Jejich první instalace se setkávají s velkým ohlasem.

Sdílet

Nezáleží na tom, jaký typ webu uživatel provozuje. Nová funkce plateb PaySec – Platební a Darovací tlačítka – umožní komukoli, aby provozovateli stránek online zaplatil za stahovaný obsah nebo třeba přispěl na jejich provoz. Jedinou podmínkou je pořídit si svůj PaySec a zdarma si vygenerovat vlastní Platební či Darovací tlačítko. Jakmile je umístěno na webu, návštěvníci s ním mohou přispět pouhým kliknutím myši.

„Hledali jsme cestu, jak by PaySec přestal být spojován jen s velkými e-shopy a aukčními portály, a tak vzniklo Platební a Darovací tlačítko. Ať jste kdokoli, od bloggera až po zájmové sdružení, návštevníkům svého webu teď můžete nabídnout možnost dát vám příspěvek na vaši činnost. Elegantně a online,“ vysvětluje výhody novinky Leila Goulliová, ředitelka pro inovace z ČSOB. Z každé koruny, zaplacené nebo darované přes Platební či Darovací tlačítko, jdou tři haléře na provoz systému.

Vhodné v každé situaci
Platební a Darovací tlačítko lze použít vždy, když má majitel webu zájem umožnit svým návštěvníkům, aby mu přispěli nebo zaplatili za stahovaný či zobrazovaný obsah. Proto může tlačítko nést různá sdělení a výzvy jako např. „Daruj“, „Rychlá platba“ nebo třeba „Tady platí PaySec“. Rovněž částku k zaplacení lze určit jako pevnou (třeba 10 Kč) nebo naopak její výši ponechat na přispívajícím. Vlastnosti Platebního a Darovacího tlačítka si určí sám majitel webu. Samotná platba přes Platební či Darovací tlačítko je interaktivní a personalizovaná – plátce ji může doplnit o krátké sdělení, které příjemce obdrží spolu s penězi.„Jakmile platba proběhne, může majitel stránek plátci zobrazit třeba osobní poděkování,“ dodává Goulliová.

Díky všem těmto vlastnostem mají Platební a Darovací tlačítka po několika dnech od uvedení velký ohlas mezi uživateli a zprostředkovala již několik stovek plateb. Jak takové tlačítko vypadá, se uživatelé internetu mohou podívat na www.lepsi-recepty.cz nebo www.akir.name, případně si jej rovnou pořídit na www.paysec.cz v záložce Správa Konta/Platební tlačítko.

Díky uvedení Platebního a Darovacího tlačítka je PaySec opět o krok blíž ke svému strategickému cíli: stát se nejrozšířenější platební metodou na českém internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).